40 EUR bezriska likme
Saņemt

Anglijas Premjerlīga: “Leicester City” bez Vārdija viesojas Londona

Londona, 20:00 @ 03.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Bez savainotā uzbrukuma līdera Džeimija Vārdija “Leicester” ir aizvadījusi divas spēles, neuzvarot nevienā, pārtraucot piecu uzvaru sēriju un deviņu nezaudēto spēļu sēriju. Tomēr rezultāti bija sliktāki nekā Lesteras sniegums laukumā. Gan pret “Everton” (1:1 viesos), gan pret Līdsas “United” (1:3 mājās) krietni biežāk vārtus apdraudēja “Leicester” – jā, no vienas puses, tieši uzbrukumu realizācijas kritumā būtu jāizpaužas Vārdija prombūtnei, tomēr galvenais, ka spēles gaitā angļu snaipera iztrūkums nebija tik uzkrītošs un komanda nepazaudēja savu rokrakstu, kā tas bieži mēdz notikt, paliekot bez līdera.

Pretī “Leicester” stāsies Londonas “Fulham”, kas pamatlaikā nav uzvarējusi jau 11 spēlēs pēc kārtas, tiesa, tikai trijās arī ir zaudējusi – četrreiz pamatlaiks beidzies ar 0:0, trīsreiz ar 1:1 un vienreiz ar 2:2. Londonas un Lesteras klubi atrodas tabulas pretējos polos, un arī nelielas pozitīvas iezīmes “Fulham” spēlē diezin vai maina to, ka “Leicester” šajā spēlē būs favorīte.

Prognoze precīza: “Leicester” uzvara ar 2:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Anglijas Premjerlīga, Londonas "Fulham"- "Leicester City": “Leicester City” uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.96
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90