40 EUR bezriska likme
Saņemt

Anglijas premjerlīga: Totenhemas “Hotspur” pret Londonas “Fulham”

Londona, 20:00 @ 30.12.2020

Laukumā tiksies turnīra tabulā diametrāli pretējas komandas. “Fulham” ir trešie no beigām, kamēr Totenhemai ir ambīcijas cīnīties par augstākajām vietām. “Hotspur” pēc laba sezonas sākuma sākusi buksēt: nav uzvarējusi iepriekšējās četrās spēlēs, kopā iegūstot tikai divus punktus.

Savukārt “Fulham” ir uz neizšķirtu viļņa – iepriekšējās četrās spēlēs tikpat neizšķirti. Arī “Liverpool” komandai bija problēmas pret Londonas komandu – 1:1. Tomēr uzskatu, ka Žuze Mourinju vadītā vienība pārtrauks savu sēriju bez uzvarām. Pārāk ilgi jau klusē Harijs Keins un Hinmins Sons , kuri pa diviem jau šajā sezonā guvuši 20 vārtus. Komandas sastāvs un trenera faktors neļaus turpināt bezuzvaru gājieni. Mana prognoze, Totenhemas uzvara ar vismaz divu vārtu pārsvaru (-1,5 handikaps).

Spēle ir atcelta

Anglijas premjerlīga. Totenhemas “Hotspur” - Londonas “Fulham”: “Hotspur” (-1,5)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.22
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25