Pievienojies Olybet un saņem dāsnu bonusu!

Viens no lielākajiem totalizatoru uzņēmumiem Latvijā Olybet piedāvā jaunajiem dāsnu bonusu – reģistrējies un saņem bonusa likmes 50 eiro vērtībā!

Lai tiktu pie bonusa, reģistrācijas brīdī norādi kodu “STARTS50”. Pēc tam, kad iziets cauri vieglajam reģistrācijas procesam, jāveic naudas iemaksa ar bankas pārskaitījumu vai maksājumu karti. Veicot pirmo iemaksu vismaz 20 eiro vērtībā, saņemsi divas bonusa likmes 10 eiro vērtībā (2 x 10 EUR).

Pēc tam, kad būsi veicis sporta likmes par kopējo summu vismaz 100 eiro vērtībā 14 kalendāro dienu laikā kopš pirmo 2 bonusa likmju saņemšanas brīža, savā īpašumā iegūsi vēl trīs bonusa likmes par kopējo vērtību 30 eiro (3 x 10 EUR)! Bonusa likmes tavam kontam tiks pievienotas automātiski pēc nosacījumu izpildīšanas.

Katra bonusa likme ir vienkārša, un tās vērtība ir 10 eiro. Bonusa likmes drīkst izmantot uz jebkuru pirmsspēles vai LIVE notikumu, kura koeficients ir robežās starp 1,6 un 5,0. Bonusa likmi nevar izmantot, lai kvalificētos kādam citam piedāvājumam.

Vairāk ar noteikumiem var iepazīties zemāk:

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

50 EUR bezriska

Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
11
Raksti
Noderīga informācija 11
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT