Saņemt

“Dinamo” pēc revanša pret “Severstal”

Rīgas Dinamo, likmetv
28. septembris, 2021, 12:22

Otro mājas spēli triju dienu laikā KHL regulārajā sezonā aizvadīs Rīgas “Dinamo”, trešdienas vakarā plkst. 19:30 spēkojoties ar Čerepovecas “Severstal”. Pēc šī mača dinamieši dosies četru spēļu izbraukumā.

Jauno darba nedēļu “Dinamo” iesāka veiksmīgi, jo divu Rietumu konferences vājāko komandu duelī izdevās pārspēt “Sochi” ar rezultātu 2:1. Vispirms 47. minūtē Ņikita Jeļisejevs izvirzīja vadībā rīdziniekus, sešas minūtes vēlāk viesi izlīdzināja rezultātu, bet par galveno varoni kļuva Daniels Bērziņš, kurš priekšpēdējā minūtē izrāva uzvaru.

23. septembrī “Dinamo” viesojās pie “Severstal”. Pie panākuma neizdevās tikt, taču viens punkts nonāca komandas kontā, jo zaudējums ar 1:2 piedzīvots papildlaikā. Izlīdzinājumu trīs minūtes pirms pamatlaika beigām panāca Oskars Cibuļskis, savukārt papildlaikā “Severstal” uzvaru nodrošināja Igors Geraškins.

“Severstal” starp abiem dueļiem ar Rīgas komandu arī paspējusi aizvadīt vienu spēli. Pirmdien iepriekšminētais Geraškins guva vārtus 55. minūtē, un tas ļāva komandai pieveikt “Sibir” ar 1:0. Turnīra tabulā “Severstal” ar 11 punktiem ir 9. vietā, savukārt “Dinamo” kontā par diviem punktiem mazāk, tādējādi atrodoties arī divas pozīcijas zemāk.

Neskatoties uz to, ka pirmajā duelī uzvarēja Čerepoveca, par nelielu favorīti bukmeikeri uzskata “Dinamo” – koeficients 2,35. Papildlaika iespēja novērtēta ar koeficientu 4,05, savukārt uz to, ka uzvarēs “Severstal”, var uzlikt ar koeficientu 2,70.