40 EUR bezriska likme
Saņemt

Pafbet piedāvā Payback un Cashback bonusus!

Saņemt bonusu

Pafbet ir viens no lielākajiem Latvijas totalizatoriem. Saviem klientiem Pafbet piedāvā naudas atmaksu jeb Payback neveiksmīgas sporta likmes rezultātā. Piedāvājums attiecas uz futbola, hokeja, basketbola un tenisa notikumiem.

 

Naudas atmaksa futbolā

Ja likme tiek likta uz mača uzvarētāju (1×2), taču izšķirošie vārti tiek gūti kompensācijas laikā un tas negatīvi ietekmē tavu likmi, Pafbet atmaksās naudu līdz 50 eiro. Piedāvājumam nekvalificējas spēles gaitā (Live) veiktās likmes. Naudas atmaksa tiek veikta uz Spānijas futbola čempionāta, Anglijas Premjerlīgas un UEFA Čempionu līgas mačiem.

 

Naudas atmaksa hokejā

Hokejā saņemsi naudas atmaksu līdz 50 eiro tādā gadījumā, ja veic likmi par spēles uzvarētāju, ieskaitot papildlaiku (1 2), bet mača uzvarētājs tiek noskaidrots pēcspēles metienu sērijā un tava likme zaudē. Piedāvājumam kvalificējas KHL, NHL, Zviedrijas un Somijas hokeja čempionātu mači.

 

Naudas atmaksa basketbolā

Basketbolā noteikumi ir šādi: ja likme veikta par mača uzvarētāju, ieskaitot papildlaiku (1 2) un spēle sasniedz pagarinājumu, kurā tava prognozētā komanda zaudē, saņemsi naudas atmaksu līdz 50 eiro. Piedāvājumam kvalificējas NBA, Spānijas ACB un Latvijas-Igaunijas basketbola līgas spēles.

 

Naudas atmaksa tenisā

Par tenisa notikumiem naudu var saņemt atpakaļ tādos gadījumos, ja spēles rezultāts izšķiras pēdējā seta taibreikā un tava likme zaudē. Šajā gadījumā saņemsi naudas atmaksu līdz 50 eiro. Piedāvājumam kvalificējas visi ATP un WTA turnīra mači, izņemot 125k sērijas turnīri.

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu