40 EUR bezriska likme
Saņemt

Pafbet piedāvā ātrāko laimesta izmaksu Latvijā

Saņemt bonusu

Lieliskas ziņas visiem Pafbet klientiem! Šobrīd portālā strādā ZIB maksājums, kas nozīmē, ka uz laimestu izmaksu vairs nav jāgaida kā pirms tam un izmaksu savā bankas kontā saņemsi nekavējoties. Tas attiecas arī uz nedēļas nogali – ja agrāk laimestu saņemt iespēja bija tikai darba dienās, tad šobrīd to var izdarīt arī sestdienā un svētdienā, pateicoties ZIB maksājumam.

Ja esi Swedbank, SEB, Citadele bankas klients, naudu no Pafbet spēļu konta savā bankas kontā saņemsi momentāni – vienas līdz divu minūšu laikā.

Papildus šim jauninājumam, vēl joprojām aktuāls ir bonuss jaunajiem klientiem. Pievienojies Pafbet totalizatoram un saņem uzreiz īstu naudas bonusu. Iemaksā savu pirmo depozītu vismaz 10 EUR apmērā, un Pafbet Tavā spēļu kontā ieskaitīs 10 EUR vērtu naudas bonusu. Tev tiks dota pilnīga izvēles brīvība – saņemto naudu varēsi apgrozīt sporta likmēs vai arī izmaksā atpakaļ uz savu kontu!

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu