40 EUR bezriska likme
Saņemt

PČ hokejā odziņa: izbaudi lielo finālu ar 50% atmaksu! [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Palikušas vairs tikai divas spēles pasaules čempionātā hokejā. Šovakar plkst. 20:15 pašreizējā pasaules čempione Somija centīsies triumfēt vēlreiz, bet pretējā pusē stāsies Kanādas izlase, kuras nokļūšanu finālā var nodēvēt par lielu brīnumu.

Jā, Kanāda un “liels brīnums, ka spēlē finālā” neiet kopā, taču šis čempionāts bijis pavērsieniem pilns. Ziemeļamerikas pārstāvji pirmajā spēlē zaudēja Latvijai, kam sekoja vēl divas neveiksmes, taču kanādieši prata saņemties. Nākamajās trīs spēlēs tikai un vienīgi uzvaras, grupu turnīra noslēgumā neveiksme pret šodienas pretinieci, taču Latvijas nespēja paņemt punktu pret Vāciju ļāva Kanādai iekļūt labāko četriniekā.

Ceturtdaļfinālā Somija guva tikai vienus vārtos, bet ar to pietika uzvarai pār Čehiju (1:0), kamēr vakar apspēlēta Vācija ar 2:1. Kanādas ceļš līdz finālam bija krietni vien sarežģītāks, jo jau pirmajā kārtā pretī bija Krievijas Olimpiskās komitejas komanda, ko izdevās pieveikt papildlaikā (2:1), bet Ziemeļamerikas derbijā apspēlēti labu sniegumu demonstrējošie ASV hokejisti ar 4:2.

Lai varētu izbaudīt lielo finālu vēl vairāk, Klondaika.lv sadarbībā ar Likme TV izveidojusi īpašo piedāvājumu, kā rezultātā iespējams iegūt naudas atmaksu 50% apmērā jeb līdz 10 eiro!

Lai saņemtu piedāvājumu, nepieciešams veikt iemaksu un ievadīt kodu “LIKMETV“. Pēc tam droši vari veikt pirmsspēles vai LIVE, kombinēto vai vienkāršo likmi uz Somijas – Kanādas maču. Gadījumā, ja pirmā aprēķinātā likme nebūs precīza, saņemsi naudas atmaksu 50% apmērā jeb līdz 10 eiro!

Piedāvājums attiecas uz klientiem, kas iepriekš jau veikuši likmes Klondaika.lv. Ar pilniem noteikumiem var iepazīties ŠEIT.

Ja vēl neesi Klondaika.lv klients, izmanto īpašo jaunie klientu piedāvājumu, ar ko vairāk var iepazīties zemāk.

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu