40 EUR bezriska likme
Saņemt

Klondaika.lv piedāvā ekskluzīvu bez riska likmes piedāvājumu uz “Dinamo” spēli [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Likme TV uzsākusi sadarbību ar Latvijā labi zināmo totalizatoru “Klondaika.lv”. Šajā reizē tiek dota lieliska iespēja izmantot bez riska likmes piedāvājumu uz Kazaņas “Ak Bars” un Rīgas “Dinamo” spēli.

Kazaņas komanda rāda lielisku sniegumu laukumā, ar tās līderiem Stefanu Da Kostu un Naidželu Dousu. Izcīnītas deviņas uzvaras iepriekšējās 10 spēlēs, tādējādi izvirzoties pirmajā vietā visā līgā.

Rīdzinieku rādītais sniegums šajā sezonā ir krietni piezemētāks. Ir gan lietas kas priecē, un viena no tām ir vietējo jauno hokejistu sniegums un pieredzes krāšana uz lielās hokeja skatuves.

Abas vienības pēdējā laikā rāda vārtiem bagātas spēles un arī gaidāmā divcīņa, visticamāk, nebūs izņēmums.

“Klondaika.lv” uz šo spēli piedāvā bez riska likmi visiem Likme TV lasītājiem: Zaudējot pirmo aprēķināto likmi uz šo spēli, saņemsi 100% naudas atmaksu līdz pat 10 eiro.

Kā saņemt 100% likmi bez riska? Vienkārši:

  • jāveic iemaksa izmantojot kodu “likmetv” 
  • jāveic vienkāršā vai kombinētā, LIVE vai pirmsspēles likme uz “Ak Bars Kazan” – “Dinamo Riga” spēli
  • jāievēro, lai likmes kopējāis koeficients nebūtu lielāks kā 5.0

Ja likme netiks laimēta, Tava pirmā aprēķinātā likme uz Kazaņas “Ak Bars” – Rīgas “Dinamo” spēli tiks atgriezta ar 100% atmaksu līdz pat 10 eiro.

Vairāk par piedāvājuma nosacījumiem lasi ŠEIT.

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu