Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Klondaika.lv piedāvā: Bezriska likme uz Milānas klubu derbiju [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Likme.TV turpina veiksmīgo sadarbību ar izklaides platformu “Klondaika.lv” un dod lielisku iespēju saviem sekotājiem veikt bezriska likmi. Itālijas kausa ietvaros šovakar tiksies Itālijas futbola grandi no Milānas – “AC Milan” pret “Inter”. 

Pilnīgi noteikti viens no futbola pasaules lielākajiem un principiālākajiem derbijiem. Šajā reizē spēkošanās notiks par iekļūšanu Itālijas kausa pusfinālā un gaidāma bezkompromisa cīņa. Vēl jo vairāk, arī abu komandu sastāvi ir tuvu optimālajiem.

Abi klubi šajā sezonā rāda fantastisku sniegumu, A sērijā atrodoties pirmajās divās vietās. Šajā sezonā komandas tikušās reizi, kad pagājušā gada 17.oktobrī ar 2:1 pāraka bija “AC Milan” vienība.

Klondaika.lv šai spēlei piedāvā bez riska likmi visiem Likme TV sekotājiem: Zaudējot pirmo aprēķināto likmi uz šo spēli, saņemsi 100% naudas atmaksu līdz pat 10 eiro.

Kā saņemt 100% likmi bez riska? Vienkārši:

Ja likme netiks laimēta, Tava pirmā aprēķinātā likme uz Milānas “Inter” – “AC Milan” spēli tiks atgriezta ar 100% atmaksu līdz pat 10 eiro.

Vairāk par piedāvājuma nosacījumiem lasi ŠEIT.

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu