40 EUR bezriska likme
Saņemt

Īpašais piedāvājums: skaties NBA “play-in” mačus un saņem 50% atmaksu [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

NBA regulārā sezona ir noslēgusies, kas nozīmē tikai to, ka laiks pašām interesantākajām cīņām jeb izslēgšanas spēlēm! Jau otro gadu pēc kārtas notiks “play-in” turnīrs, kurā tiks sadalītas četras vietas (pa divām katrā konferencē) uz “play-off” turnīru. Par vietu labāko astotniekā cīnīsies arī Dāvis Bertāns un Vašingtonas “Wizards”, kas aizvadīja lielisku sezonas otro pusi. Ja komanda naktī uz trešdienu pārspēs Bostonas “Celtics”, tā izcīnīs 7. vietu. Ja tiks piedzīvots zaudējums, tad varēs situāciju glābt nākamajā mačā, tiekoties ar Indiānas “Pacers” – Šarlotes “Hornets” dueļa uzvarētāju.

Klondaika.lv piedāvā 50% atmaksu gadījumā, ja tava likme uz kādu no “play-in” spēlēm nebūs precīza!

Lai aktivizētu piedāvājumu, jāveic iemaksa savā kontā, izmantojot kodu “NBA10”. Veikt var gan vienkāršās, gan kombinētās, gan pirmsspēles, gan LIVE likmes, bet jābūt iekļautai vismaz vienai “play-in” spēlei. Naudas atmaksa attiecas uz spēlētāja pirmo aprēķināto likmi. Zaudējuma gadījumā klients saņems 50% no veiktās likmes summas, bet ne vairāk kā 10 eiro.

Vairāk par piedāvājuma nosacījumiem var lasīt ŠEIT.

Ja vēl neesi Klondaika.lv klients, izmanto Likme TV īpašo reģistrēšanās bonusu, kā rezultātā var iegūt naudas atmaksu līdz pat 150 eiro! Vairāk par piedāvājumu var lasīt ŠEIT.

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu