40 EUR bezriska likme
Saņemt

Īpašais piedāvājums: KHL Austrumu konferences “būt vai nebūt” spēle! [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Ceturtdienas vakarā noskaidrosies otra KHL fināliste. Rietumu konferenci lielajā Gagarina kausa finālā pārstāvēs Maskavas CSKA, bet kura komanda pievienosies – Kazaņas “Ak Bars” vai Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard”?

Sērija iesākās ar divām “Avangard” uzvarām, taču sērija tikai ieskrējās, jo “Ak Bars” uzvarēja nākamos divus mačus. Omska panāca 3-2, taču neprata noslēgt sēriju, tāpēc šodien būs sagaida īsts saldais ēdiens! Interesanti, ka visās līdzšinējās sešās spēlēs uzvaru izcīnījusi komanda, kas spēlē izbraukumā, turklāt nekas tāds iepriekš KHL vēsturē nav noticis.

Regulārās sezonas labākā Austrumu konferences komanda “Ak Bars” pēdējo reizi finālā bija 2017. gadā, kad arī izcīnīja titulu, bet kopumā kluba rēķinā ir trīs Gagarina kausi. “Avangard” ar tādiem panākumiem nevar lepoties, taču divas reizes ir spēlēts finālā, tiesa, kauss netika izcīnīts.

Īpašai spēlei pienākas īpašs bonuss! Likme TV sadarbībā ar Klondaika.lv piedāvā 50% atmaksu līdz 10 eiro uz Austrumu konferences fināla septīto spēli.

Lai varētu izmantot piedāvājumu, tev jau ir jābūt Klondaika.lv klientam un iepriekš veiktai likmei. Veicot iemaksu savā kontā, depozīta lauciņā jānorāda kods LIKMETV.

Likmes kartītē var tikt iekļauti vairāki notikumi, taču tie nevar būt kombinēti notikumi (pirmsspēles notikumi kombinēti kopā ar LIVE). Maksimālais koeficients ir 5,0, un piedāvājums attiecas uz pirmo aprēķināto likmi KHL mačā starp “Ak Bars” un “Avangard”.

Ja pirmā aprēķinātā likme zaudēs, tā tiks atgriezta 50% apmērā līdz 10 eiro! Piedāvājumu var izmantot vienu reizi.

Vairāk ar piedāvājuma nosacījumiem var iepazīties ŠEIT.

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu