40 EUR bezriska likme
Saņemt

Īpašais piedāvājums: Hārtlijs čempions vai arī maģiskā 7. spēle? [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

KHL sezona sasniegusi savu augstāko punktu, jo jau trešdienas vakarā var tikt noskaidrota šīs sezonas čempione. Pēc aizvadītām piecām cīņām vadībā ar 3-2 atrodas Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard”, līdz ar to tikai viena uzvara šķir komandu no pirmā Gagarina kausa, taču to centīsies nepieļaut Maskavas CSKA.

Hokeja līdzjutējiem šī sērija bijusi ļoti interesanta un neparedzama. Pirms fināla sākuma par galveno favorīti tika uzskatīta CSKA, taču jau pirmajā mačā “Avangard” pārsteidza un izcīnīja uzvaru. Maskavas komanda uzreiz reabilitējās un izcīnīja divas uzvaras pēc kārtas, tādējādi tiekot pie iniciatīvas, taču 4. spēlē to neizdevās pārvērst panākumā, jo Hārtlija vīri nokārtoja uzvaru papildlaikā. Pirms divām dienām CSKA piederēja pārsvars, taču “Avangard” divos pretuzbrukumos guva divus vārtus, panākot 3-2 sērijā.

Lai sniegtu vismaz kādu drošības un paredzamības sajūtu, Klondaika.lv sadarbībā ar Likme TV piedāvā īpašo bonusu uz sesto spēli – naudas atmaksu 50% apmērā līdz 10 eiro!

Piedāvājumam kvalificējas tie lietotāji, kuriem jau ir savs Klondaika.lv profils. Ja tas nav izdarīts, tad Likme TV piedāvā reģistrācijas bonusu jaunajiem Klondaika.lv klientam, kas ir līdz 150 eiro un ar ko var iepazīties ŠEIT.

Lai tiktu pie KHL īpašā piedāvājuma, iemaksas brīdī depozīta lauciņā jānorāda kods  “LIKMETV”.

Piedāvājumam kvalificēsies tā likme, kurā ir iekļauta “Avangard” – CSKA spēle un kura tiks aprēķināta pirmā. Kartītē var iekļaut vairākus notikumus ar kopējo maksimālo koeficientu 5, taču drīkst iekļaut tikai vienāda veida notikumus, piemēram, tikai pirmsspēles likmes vai tikai LIVE likmes.

Ja pirmā aprēķinātā likme, kurā būs iekļauts KHL fināla 6. mačs, zaudēs, uz spēlētāja kontu atpakaļ tiks ieskaitīta nauda 50% no kopējās veiktās summas, bet ne vairāk par 10 eiro. Zem “īpašo likmju” sadaļas pieejama arī prognoze ar paaugstinātu koeficientu, ka CSKA izcīnīs uzvaru un komandas kopā gūs vismaz piecus vārtus (koeficients 5).

Piedāvājumu var izmantot vienu reizi un ar noteikumiem var iepazīties ŠEIT.

https://likme.tv/prognozes/prognoze-khl-finalserija-turpinasies/

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu