40 EUR bezriska likme
Saņemt

Īpašais piedāvājums: bezriska likme uz “Barys” – “Metallurg” maču! [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) aizvien straujāk apgriezienus uzņem izslēgšanas spēles. Vairs tikai vienā 1. kārtas pārī nav noskaidrojies uzvarētājs, un lielākā intriga saglabājusies Magņitogorskas “Metallurg” un Nursultanas “Barys” duelī – pēc aizvadītām piecām spēlēm rezultāts sērijā ir 3:2! “Metallurg” nepieciešama vairs tikai viena uzvara, lai iekļūtu nākamajā kārtā, bet “Barys” darīs visu, lai panāktu maģisko 7. spēli.

Likme TV sadarbībā ar Klondaika.lv piedāvā bezriska likmi uz piektdienas spēli!

Lai saņemtu piedāvājumu, ir jāveic iemaksa savā Klondaika.lv kontā un jāievada kods “LIKMETV”. Kad tas ir izdarīts, droši veic pirmsspēles vai LIVE likmi, turklāt tā var būt gan ar vienu notikumu kartītē, gan ar vairākiem, taču obligāti jābūt iekļautam “Metallurg” – “Barys” mačam un kopējais koeficients nedrīkst pārsniegt 5,0.

Bezriska likmei kvalificējas pirmā aprēķinātā likme ar iepriekšminētajiem noteikumiem. Ja likme zaudēs, saņemsi naudu atpakaļ 100% apmērā līdz 10 eiro.

Vairāk par akcijas noteikumiem lasi ŠEIT.

Ja vēl neesi reģistrējies Klondaika.lv, izmanto īpašo piedāvājumu, ar kuru var iepazīties ŠEIT!

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu