Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Īpašais piedāvājums: “Avangard” un CSKA cīņa par Gagarina kausu [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Aizvien tuvāk ir tas brīdis, kad noskaidrosim, kura KHL komanda virs galvas cels Gagarina kausu, taču šobrīd skaidrības un izteiktas favorītes nav, jo pēc aizvadītajām divām cīņām rezultāts starp Maskavas CSKA un Omskas “Avangard” ir 1-1!

Finālsērija iesākās ar “Avangard” uzvaru, un komanda demonstrēja ļoti labu sniegumu laukumā, jo guva četrus vārtus, kamēr pretinieki tikai vienreiz bija precīzi. Situācija izmainījās pēc divām dienām, jo maskavieši 12 minūšu laikā guva trīs vārtus, ar ko pietika pirmajai uzvarai sērijā – 3:0.

Šī sērija ir interesanta arī ar to, ka treneru korpusos ir latvieši. Visi zina, ka Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs vada “Avangard”, taču par video treneriem klubā strādā Pēteris Groms un Aldis Āboliņš, bet Sergejs Naumovs ir CSKA vārtsargu treneris.

Lai gan CSKA vienmēr ticis uzskatīts par vienu no līgas flagmaņiem, lielajā Gagarina kausa finālā spēlēts tikai trīs reizes, bet vienīgais tituls izcīnīts 2018. – 2019. gada sezonā, kad tieši tika pārspēta “Avangard” vienība, kas kopumā divreiz iekļuvusi finālā.

Likme TV sadarbībā ar Klondaika.lv piedāvā īpašo bonusu uz ceturtdienas maču – naudas atmaksa 50% apmērā līdz 10 eiro!

Lai saņemtu šo piedāvājumu, tev jau ir jābūt Klondaika.lv klientam. Ja vēl neesi Klondaika.lv klients, tad sadarbībā ar Likme TV tiek piedāvāts lielākais starta bonuss Latvijā, kā ietvaros var saņemt naudas atmaksu 150 eiro vērtībā! Vairāk par piedāvājumu var lasīt ŠEIT.

Veicot iemaksu savā Klondaika.lv kontā, depozīta koda lauciņā jānorāda LIKMETV. Piedāvājums attiecas uz pirmo aprēķināto spēlētāja likmi, kurā ir iekļauts “Avangard” un CSKA mačs.

Kartītē var iekļaut arī vairākus notikumus, kopējais koeficients nedrīkst pārsniegt 5, kā arī nedrīkst kombinēt jauktos notikumus jeb pirmsspēles notikumus ar LIVE notikumiem.

Ja pirmā aprēķinātā likme “Avangard” – CSKA spēlē zaudēs, spēlētājs saņems atpakaļ 50% no veiktās likmes summas, bet ne vairāk kā 10 eiro.

Piedāvājumu var izmantot vienu reizi.

Vairāk ar nosacījumiem var iepazīties ŠEIT.

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu