40 EUR bezriska likme
Saņemt

Vai Slovākijai izdosies pārsteigt vēlreiz?

10. jūnijs, 2021, 12:21

Eiropas čempionāta grupu turnīrs atrodas savā ekvatorā un ir uzņēmis augstus apgriezienus. 18. jūnija pirmais duelis būs starp Zviedrijas un Slovākijas futbolistiem, tā sākums 16:00. Spēle risināsies “Gazprom Arena” stadionā Sanktpēterburgā.

27 Jul
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

Prognozētie sākumsastāvi:

Zviedrija: vārtsargs – Robins Ulsens, aizsargi – Viktors Lindelofs, Pjērs Bentsons, Ludvigs Augustinsons, Markuss Danielsons, pussargi – Sebastians Larsons, Emīls Forsbergs, Albins Ekdāls, Kristofers Olsons, uzbrucēji – Markuss Bergs, Aleksandrs Īzaks.

Slovākija: vārtsargs – Martins Dubravka, aizsargi – Peters Pekariks, Tomāšs Gubočans, Milans Škriniars, Ļubomirs Šatka, pussargi – Mareks Hamšiks, Jurajs Kucka, Roberts Maks, Ondrejs Duda, Lukašs Haraslins, Jakubs Hromada.

Slovākijas rindās šodien neredzēsim Ivanu Šrancu un Denisu Vavro. Otrais nodevis koronavīrusa testu un viņam jāiziet 10 dienu pašizolācija.

Grupu turnīra pirmajā mačā Zviedrijai pretim stājās Spānijas futbolisti, kuri saviem pretiniekiem sagādāja problēmas pāriet pāri laukuma viduslīnijai. Tiesa, uzdevumu augstumos bija zviedru vārtsargs Ulsens, kurš kļuva par mača galveno varoni, atvairot vairākus ļoti bīstamus spāņu uzbrukumus, un panāca, ka spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Savukārt Slovākija pārsteidzoši ar 2:1 pārspēja Poliju. Jau pēc pirmā puslaika vadībā atradās slovāki ar rezultātu 1:0, bet otrā puslaika ievadā Karols Linetijs panāca neizšķirtu. 62. minūtē savu otro dzelteno kartīti nopelnīja Gžegožs Krikovjaks, atstājot Poliju 10 vīru sastāvā, ko izmantoja Slovākija un septiņas minūtes vēlāk Milans Škriniars guva uzvaras vārtus.

Panākuma gadījumā Slovākija ar vienu kāju jau būs iekāpuši 1/8 finālā, bet zviedriem par to būs jācīnās ar Poliju.

Abas valstsvienības savā starpā tikušās piecas reizes, no kurām trīs dueļos veiksmīgāki bijušie zviedri, bet neizšķirts fiksēts divos dueļos.

Pārbaudes spēle1:1

Neskatoties uz pārsteidzošo panākumu un Zviedrijas neizteiksmīgo sniegumu pret Spāniju, lielākas priekšrokas gūt panākumu dotas tieši zviedru futbolistiem, kuriem piešķirta varbūtība 1.98, neizšķirtam tā ir 3.45, bet slovākiem – 4.80.

Slovākija spējusi pārspēt pretinieku vārtsargu sešos no astoņiem iepriekšējiem oficiālajiem mačiem, bet Zviedrija bumbu savā cietoksnī nav ielaidusi trijās no četrām iepriekšējām spēlēm Eiropas čempionātos. Varbūtība, ka Slovākijai izdosies gūt vismaz vienus vārtus, ir 1.68.

Zviedri nav spējuši gūt vārtus astoņos pirmajos puslaikos pēc kārtas. Iespēja, ka tas nenotiks arī šodien, vērtēta ar 1.78.