40 EUR bezriska likme
Saņemt

Znaroks atlidojis pie sava jaunā kluba, atlicis nokārtot tikai formalitātes

Olegs Znaroks, likmetv
5. aprīlis, 2021, 14:22
Oļegs Znaroks | Foto: R.Volonts, Rigas "Dinamo"

Pazīstamais hokeja speciālists Oļegs Znaroks ir tuvu tam, lai kļūtu par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Maskavas “Dinamo” galveno treneri, vēsta vairāki Krievijas mediji.

Kā zināms, bijušais Latvijas un Krievijas izlases treneris kopā ar savu ilggadējo asistentu Hariju Vītoliņu iepriekšējās divas sezonas strādāja citā KHL komandā Maskavas “Spartak”, bet pēc aizvadītās sezonas puses nolēma sadarbību neturpināt. Abās no sezonām “Spartak” iekļuva izslēgšanas spēlēs, bet nespēja pārvarēt nevienu kārtu.

“Telegram” kanāls “Hokejs bez skatītājiem” vēsta, ka 58 gadus vecais Znaroks vakar atlidojis uz Maskavu, lai pārrunātu pēdējās formalitātes ar “Dinamo” komandu. Iepriekš ziņots, ka Maskavas komandas vadība izvēlēsies starp diviem speciālistiem – Znaroku un Alekseju Kudašovu.

Zīmīgi, ka Znaroks “Dinamo” komandu veiksmīgi vadīja no 2010. – 2014.gadam, izcīnot arī divus Gagarina kausus.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis