Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Vācija lūkos turpināt Kanādas melno sēriju, Čehija pēc pirmās uzvaras, Krievijai vai Slovākijai būs pirmā neveiksme

Vācija pret Kanādu, likmetv
24. maijs, 2021, 10:44
Vācija pret Kanādu | Foto: Sporting News

Ceturtajā pasaules čempionāta dienā katastrofāli čempionātu iesākusī Kanāda mēģinās izcīnīt pirmo uzvaru pret Vācijas izlasi, pirmo panākumu čempionātā mēģinās izcīnīt arī Čehijas hokejisti, bet Slovākija mēģinās apturēt Krievijas Olimpiskās komitejas komandas dominanci. Par maču starp Latviju un Itāliju var lasīt ŠEIT.

 

22 Apr
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

 

VācijaKanāda

2021. gada čempionāta sākums ir sliktākais kāds Kanādas izlasei jebkad ir bijis starptautiskajos turnīros – zaudējumi pret Latviju un ASV pamatīgi iedragājusi valstsvienības pārliecību. Arī turpinājums nesolās būt viegls, jo šodien pretim stāsies divas pārliecinošas uzvaras izcīnījusī Vācijas valstsvienība.

Var runāt, ka Vācijai pirmās divas spēles nebija pret nopietniem pretiniekiem un ka šodien būs īstais pārbaudījums uz ko šī izlase ir spējīga, taču vāciešu sastāvs, vismaz uz papīra, izskatās pietiekami solīds un Kanādas rādītā spēle nerada pārliecību, ka šodien būtu gaidām pozitīvs iznākums. It īpaši tāpēc, ka vakar viņi spēlēja pret ASV, bet Vācijai bija brīvs.

Spēlē pret ASV Kanādas izlasei nepadevās pilnīgi nekas, un tas nav labojams 24 stundu laikā. Visticamāk, vācieši ir lieliski izanalizējuši kanādiešu spēli pret Latviju un veiks šādus tādus secinājumus pēc dueļa ar ASV.

Nominālajiem laukuma saimniekiem pirmajās divās spēlēs pretim stājušās Itālijas un Norvēģijas valstsvienības, kas dažiem var nešķist nopietna mēraukla tam, uz ko izlase ir spējīga, tomēr varējām redzēt, ka arī vāciešiem ir problēmas. Īpaši tās parādījās mačā pret Itāliju, kad vārtsargs spēja atvairīt vien 10 no 14 pretinieku izdarītajiem metieniem pa vārtiem. Vācieši pēc divām kārtām ir čempionāta labākie vārtu guvēji ar iemestām 14 ripām.

Abu vienību iepriekšējā tikšanās reizē 2019. gadā Kanāda neatstāja saviem oponentiem nekādus variantus, iznīcinot tos ar 8:1.

Šodien par favorītiem bukmeikeri sauc kanādiešus, piešķirot tiem koeficientu 1.68, pagarinājumam piešķirta varbūtība 5.10, bet Vācijas uzvarai 4.00.

Varbūtība, ka pirmos vārtus gūs Vācijas izlase, novērtēta ar 2.38.

Eksperti uzskata, ka Kanāda šodien beidzot atmodīsies un Vācijai turpināsies nedienas ar vārtsargiem, jo iespējai, ka izlase gūs mazāk kā 2,5 vārtus, vērtēta ar 2.60.

Īpašais piedāvājums: PČ hokejā starta komplekts 100 eiro apmērā! [Noslēdzies]

KrievijaSlovākija

Divas čempionātu bez zaudējumiem iesākušas izlases, kur par stabiliem favorītiem jāuzskata Krievijas hokejisti. Vakar viņiem bija brīvs, kamēr slovāki tikai ar 2:1 spēja pieveikt Lielbritānijas valstsvienību.

Bukmeikeri Krievijai piešķīrusi koeficientu 1.27, brīnumam, ka Slovākijai tomēr izdosies pārsteigt savus pretiniekus tas ir 9.60, bet pagarinājuma iespēja ir 6.60.

Krievijas uzvara ar handikapu -2,5 vērtēta ar 1.95.

ČehijaBaltkrievija

Viena no galvenajām favorītēm uz čempionu titulu Čehijas izlase čempionātu sākusi ar divām neveiksmēm, ar 3:4 pēdējās sekundēs piekāpjoties Krievijas Olimpiskās komitejas komandai un 2:5 pārliecinoši atzīstot Šveices pārākumu. Savukārt Baltkrievi pēc 2:5 neveiksmes pret Slovākiju vakar ar 1:0 vēsturiski pārspēja Zviedrijas hokejistus.

Eksperti uzskata, ka Čehija vairs vaļības nepieļaus un koeficients uz viņu panākumu ir 1.25, neizšķirta varbūtība ir 6.75, bet Baltkrievijas uzvara novērtēta ar 9.80.

Uzskatīts, ka Čehijas izlase noteikti vismaz četras reizes pārspēs pretinieku vārtsargu, jo koeficients uz gūtajiem vārtiem vairāk nekā 3,5 piešķirts 1.61.

Standings provided by Sofascore
Standings provided by Sofascore
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis