40 EUR bezriska likme
Saņemt

Taisons atradis jaunu pretinieku (VIDEO)

Maiks Taisons, likmetv
28. aprīlis, 2021, 16:15
Maiks Taisons | Foto: talkSPORT

Bijušais boksa leģenda Maiks Taisons atklājis, ka viņa nākamais pretinieks būs bijušais smagsvara čempions Lenokss Lūiss, ziņoja portāls “TMZ Sports”.

“Es cīnīšos ar Lenoksu Lūisu… septembrī,” otrdienas vakarā paziņoja bijušais bokseris. Jāatgādina, ka Taisonam ir 54, bet Lūisam ir 55 gadi.

Iepriekš pasaules boksa leģenda runāja par atkārtotu cīņu ar Holīfīldu, bet sarunas pārtrūka, jo abi nespēja vienoties par atalgojumu. Pēc šī, Maika komanda turpināja meklēt pretinieku ar “skaļu” vārdu un pēc Taisona teiktā, cīņai ir piekritis Lūiss.

Abu iepriekšējā cīņa noritēja 2002. gadā, kad Lūiss astotajā raundā nokautēja Taisonu. Veidojot interesi par šo cīņu 54 gadus vecais bokseris veica draudus, ka apēdīšot Lenoksa bērnus.

Lūiss ir viens no labākajiem bijušajiem smagsvariem. Viņš savu karjeru beidza ar statistiku 42-2-1, pieveicot tādus slavenus vārdus kā Vitālijs Kļičko, Evanders Holīfīlds, Šenons Brigss, Rejs Mersers, Frenks Bruno un pats Maiks Taisons.

Taisons savu karjeru noslēdza ar 50 uzvarām un sešiem zaudējumiem, taču izskatījās fantastiski paraugmačā pret Roju Džonsu Junioru 2020. gada novembrī.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss