Taisons atradis jaunu pretinieku (VIDEO)

Likme TV 28.04.21, 16:15

Bijušais boksa leģenda Maiks Taisons atklājis, ka viņa nākamais pretinieks būs bijušais smagsvara čempions Lenokss Lūiss, ziņoja portāls “TMZ Sports”.

“Es cīnīšos ar Lenoksu Lūisu… septembrī,” otrdienas vakarā paziņoja bijušais bokseris. Jāatgādina, ka Taisonam ir 54, bet Lūisam ir 55 gadi.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Iepriekš pasaules boksa leģenda runāja par atkārtotu cīņu ar Holīfīldu, bet sarunas pārtrūka, jo abi nespēja vienoties par atalgojumu. Pēc šī, Maika komanda turpināja meklēt pretinieku ar “skaļu” vārdu un pēc Taisona teiktā, cīņai ir piekritis Lūiss.

Abu iepriekšējā cīņa noritēja 2002. gadā, kad Lūiss astotajā raundā nokautēja Taisonu. Veidojot interesi par šo cīņu 54 gadus vecais bokseris veica draudus, ka apēdīšot Lenoksa bērnus.

Lūiss ir viens no labākajiem bijušajiem smagsvariem. Viņš savu karjeru beidza ar statistiku 42-2-1, pieveicot tādus slavenus vārdus kā Vitālijs Kļičko, Evanders Holīfīlds, Šenons Brigss, Rejs Mersers, Frenks Bruno un pats Maiks Taisons.

Taisons savu karjeru noslēdza ar 50 uzvarām un sešiem zaudējumiem, taču izskatījās fantastiski paraugmačā pret Roju Džonsu Junioru 2020. gada novembrī.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT