40 EUR bezriska likme
Saņemt

Rīgas “Dinamo” pievienojas Čehijas izlases uzbrucējs

Lukašs Radils, likmetv
29. jūnijs, 2021, 13:59
Lukašs Radils | Foto: KHL

Latvijas hokeja vienībai Rīgas “Dinamo”, kas spēlē Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), pievienojies Čehijas izlases uzbrucējs Lukašs Radils, vēstīts kluba mājaslapā.

Līdz 2014./2015. gada sezonai hokejists pārstāvēja tikai dažādas Čehijas komandas, spēlējot gan augstākajā līmenī, gan līgu zemāk. Viņš arī spēlējis savas valsts jauniešu izlasē.

No 2015. līdz 2018. gadam uzbrucējs pavadīja KHL vienībā Maskavas “Spartak” 168 spēlēs sakrājot 103 (41+62) rezultivitātes punktus. Neskatoties uz to, ka spēlētājs nav draftēts, tam sekoja turpinājums okeāna otrā pusē Nacionālajā hokeja līgā (NHL) un Amerikas hokeja līgā (AHL), pārstāvot Sanhosē “Sharks” un Sanhosē “Barracuda”. ASV Radils pavadīja divas sezonas, pasaules spēcīgākajā līgā sakrājot septiņus vārtus un četras rezultatīvas piespēles, bet AHL viņam 10+17.

Aizvadītajā sezonā čehs atgriezās KHL sev jau zināmajā Maskavas “Spartak”, 55 regulārās sezonas mačos atzīmējoties ar 19 precīziem metieniem un 13 rezultatīvām piespēlēm.

30 gadus vecais uzbrucējs pārstāvēja arī Čehiju Rīgā notiekošajā pasaules čempionātā, gūstot vienus vārtus trīs mačos, kuros piedalījās.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss