Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

PK futbolā 3. diena: Čempionātu uzsāks Mesi brigāde un pašreizējā čempione Francija

Lionels Mesi
22. novembris, 2022, 9:15
Lionels Mesi | Foto: FIFA

Pasaules kauss futbolā otrdien turpinās ar C un D apakšgrupu cīņām, laukumā pirmo reizi turnīrā izejot arī Argentīnas izlasei ar tās superzvaigzni Lionelu Mesi priekšgalā. Tāpat čempionātu uzsāks pašreizējā titula turētāja Francija.

22. novembra spēles

C grupa
12:00 Argentīna ( 1.13) – Saūda Arābija ( 31.00)
18:00 Meksika ( 2.55) – Polija ( 3.21)
D grupa
15:00 Dānija ( 1.62) – Tunisija ( 6.70)
21:00 Francija ( 1.29) – Austrālija ( 13.00)

Argentīna – Saūda Arābija

Argentīnieši uz Kataru ieradušies kā vieni no turnīra favorītiem, turklāt šis būs pēdējais Pasaules kauss par vienu no visu laiku izcilākajiem futbolistiem uzskatītajam Lionelam Mesi. Šī ir viņa pēdējā iespēja virs galvas celt futbola prestižāko trofeju. Tikmēr Saūda Arābija uzskatāma par C grupas pastarīti un tās izkļūšana no apakšgrupas ir vērtējama kā mazticama.

Meksika – Polija

Otrā  C grupas spēlē tiksies potenciālās otrās vietas tīkotājas Meksika un Polija. Ņemot vērā, ka Argentīna ir apašgrupas favorīte, meksikāņi un poļi pirmajā spēlē centīsies ielikt pamatus cīņā par “play-off”. Abu komandu starpā gaidāma līdzvērtīga un interesanta cīņa. Poļiem uzbrukumā ir draudīgais Roberts Levandovskis, tomēr Meksikas ikoniskais vārtsargs Gilermo Očoa, kurš ir izteikts “Pasaules kausu vārtsargs” centīsies rādīt savu meistarklasi jau no pirmās spēles.

Dānija – Tunisija

D grupas cīņas ievadīs Dānijas un Tunisijas duelis, kurā par favorīti var uzskatīt pēdējos gados bīstamo Dāniju ar tādiem vīriem kā Kasperu Šmeihelu, Kristianu Eriksenu, Pjēru-Emīlu Hojbjergu un Kasperu Dolbergu priekšgalā. Tikmēr Tunisija, visdrīzāk, spēlēs kā otrais numurs, cenšoties pārsteigt dāņus pretuzbrukumos.

Francija – Austrālija

Apakšgrupas un viena no turnīra favorītēm Francija uz Kataru devusies, lai aizstāvētu pasaules čempiones godu. 2018. gadā franči otro reizi vēsturē kļuva par PK ieguvējiem un centīsies triumfēt arī šogad. Pirms čempionāta kļuva zināms, ka Francijai nepalīdzēs tādas zvaigznes kā Karims Benzemā un Kristofers Nkunkū, kas kļuva par būtisku triecienu. Austrālija savukārt ir komanda, kas mēģinās pacīnīties par otro vietu grupā ar Tunisiju un Dāniju.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss