Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Pēdējā spēle pirms Ziemassvētkiem – “Dinamo” viesojas pie “Vityaz”

Dinamo Rīga, likmetv
21. decembris, 2021, 12:15
Dinamo Rīga, likmetv

Rīgas “Dinamo” trešdienas vakarā aizvadīs pēdējo spēli pirms Ziemassvētkiem. Plkst. 18:30 rīdzinieki viesosies Podoļskā pie vietējās “Vityaz”, ar ko šosezon jau divas reizes spēlēts.

Pirmdien “Dinamo” atgriezās laukumā pēc izlašu pauzes, un pirmo reizi pretiniekos bija Minskas “Dinamo”. Baltkrievijas komanda pārāk vēlu nodoto COVID-19 testu dēļ mačā piedalījās tikai ar trim maiņām, tomēr arī tas nelīdzēja rīdziniekiem, jo piedzīvots zaudējums ar 1:4. Vienīgos vārtus dinamiešiem guva Rūdolfs Červenijs.

“Vityaz” izbaudījusi garās brīvdienas, jo pēdējais mačs aizvadīts 10. decembrī, kad tika spēlēts tieši pret Rīgas komandu, izcīnot uzvaru papildlaikā ar 3:2. Sezonas pirmajā savstarpējā duelī ar 4:3 papildlaikā uzvarēja “Dinamo”. Abas komandas Rietumu konferences tabulā atrodas viena otrai blakus – ja Rīga ar 30 punktiem ir pēdējā vietā, tad “Vityaz” par diviem punktiem vairāk.

Neskatoties uz lielo pauzi, bukmeikeri par spēles favorīti izlikuši “Vityaz”, piedāvājot koeficientu 2,20. Uz “Dinamo” uzvaru piedāvātais koeficients ir 2,90, savukārt neizšķirts novērtēts ar koeficientu 4,15.

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis