40 EUR bezriska likme
Saņemt

Paziņoti gaidāmās KHL sezonas pelnošākie hokejisti

Dmitrijs Jaškins, likmetv
19. maijs, 2021, 11:36
Dmitrijs Jaškins | Foto: KHL

Portāls “Sport Ekspress” piekto reizi publicējis vislabāk apmaksāto Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlētāju sarakstu.

Apskatīti 95 vislabāk apmaksātie hokejisti, kas ikdienā spēlē KHL un gada laikā algā saņem 40 miljonus (~443,4 tūkstoši eiro) rubļu un vairāk.

Visvairāk gaidāmajā sezonā saņems Maskavas “Dinamo” hokejists Dmitrijs Jaškins, kura alga 115 miljoni rubļu (~1,3 miljoni eiro), otrs pelnošākais ir Darens Dics no Nursultanas “Baris”. Viņa alga – 100 miljoni rubļu (~1,1 miljons eiro), bet trešajā vietā vēl viens Maskavas “Dinamo pārstāvis, Vadims Šipačovs ar 95 miljoniem rubļu (~1,1 miljons eiro).

Visvairāk šajā sarakstā ir hokejisti no Sanktpēterburgas SKA – 16, bet 13 spēlētāji pārstāv Jekaterinburgas “Avtomobilist”. Jekaterinburgas klubam šie 13 spēlētāji algā saņems 667 miljonus rubļu (~7,4 miljonus eiro) gadā.

Neviens no Rīgas “Dinamo” vai Latvijas hokejistiem šajā sarakstā nav iekļuvis.

 

 

 

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis