40 EUR bezriska likme
Saņemt

Pasaules hokeja čempionāts: vai Kanāda būs piecēlusies no neveiksmīgā sākuma un iekļūs ceturtdaļfinālā?

Kanādas hokeja izlase, likmetv
1. jūnijs, 2021, 9:08
Kanādas hokeja izlase | Foto: LiveMedia/Andrea Re / IPA/SIPA/2105271107

Klāt noslēdzošā pasaules čempionāta grupu turnīra spēle, kurā tiks aizvadītas sešas spēles. A apakšgrupā noskaidrotas visas ceturtdaļfināla dalībnieces un atlicis noskaidrot vien secību. Tikmēr B grupā, gluži kā vakar, uz atlikušajām divām vietām pretendē četras komandas: Kazahstāna, Vācija, Latvija un Kanāda. Šodien A grupā spēlēs Šveice ar Lielbritāniju, Slovākija ar Čehiju un Krievijas Olimpiskās komitejas komanda ar Baltkrieviju. Savukārt B apakšgrupā Kanādai pretim stāsies Somija, ASV spēlēs ar Itāliju un Latvijas izlase ar Vāciju. Par Latvijas – Vācijas maču variet lasīt ŠEIT.

 

24 Jul
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

KanādaSomija

Kanādas izlasei šī ir pēdējā iespēja iekļūt pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā. Lai to izdarītu, ir jāuzvar pamatlaikā, ja tas tomēr neizdodas, tad panākums jāgūst papildlaikā. Ja komanda piedzīvos neveiksmi arī papildlaikā, tai jācer, ka Latvijas un Vācijas izlases mačs noslēdzas pamatlaikā, ja tas nenotiks, tad Kanāda ceturtdaļfinālā nespēlēs. 

Somijas izlasei šajā duelī vairs nekas nav vajadzīgs, un savu darbu viņi jau ir paveikuši, nodrošinot pirmo vai otro pozīciju grupā. 

Pēc pirmajiem trīs zaudējumiem daudzi prātoja, vai Kanādas izlase jau laicīgi nezaudēs savas iespējas iekļūt izslēgšanas spēlēs, tomēr pēc trim panākumiem pēc kārtas viss ir atlikts uz pēdējo kārtu un ir jāizcīna panākums. 

Arī panākuma gadījumā augstāk par ceturto vietu grupā izlase būt nevar, kas nozīmē, ka jau pirmajā kārtā, visticamāk, būs jāspēkojas ar Krievijas Olimpiskās komitejas komandu, kura soļo pretim uzvarai A grupā. 

Somijas izlasei izdevies uzvarēt Kanādu trijās iepriekšējās reizēs pēc kārtas.

Par nelieliem favorītiem uzskatīta Kanādas izlase, kuriem uzstādīts koeficients 2.15, Somijas uzvaras varbūtība ir 2.90, bet pagarinājums iespējams ar koeficientu 4.35.

Iespēja, ka Somijas izlasei izdosies uzvarēt ar handikapu -1, vērtēta ar 3.75.

ŠveiceLielbritānija

Lielbritānijas izredzes gūt panākumu un liegt Šveices izlasei cīnīties par uzvaru grupā vērtētas ar 31.00.

Iespēja, ka tiks gūti mazāk kā 6,5 vārti, uzstādīta 2.05.

SlovākijaČehija

Slovākijas izlase cīnīsies, lai iegūtu pirmo vietu grupā, bet Čehijas uzdevums būs pacelties uz otro pozīciju.

Favorīti ir čehi, kuriem piešķirts koeficients 1.86, neizšķirta iespējamība ir 4.60, bet Slovākijas cerības uzvarēt vērtētas ar 3.60.

Iespēja, ka Čehijas izlase gūs mazāk kā 3,5 vārtus, vērtēta ar 1.53.

ASVItālija

Itālijas izlase ir vienīgā, kas šajā čempionātā nav guvusi punktus, un, visticamāk, tas nenotiks arī šodien. Varbūtība, ka tomēr itāļiem izdodas gūt trīs punktus pret ASV, vērtēta ar 80.00.

Amerikāņu uzvara ar handikapu -5,5 vērtēta 1.59.

Krievijas Olimpiskās komitejas komandaBaltkrievija

Baltkrievijai risināsies neklātienes cīņa ar Lielbritāniju par nepalikšanu pēdējā vietā grupā.

KOK iespēja uzvarēt vērtēta ar 1.25, iespēja, ka pamatlaiks noslēgsies neizšķirti, vērtēta ar koeficientu 7.00, bet Baltkrievijas uzvarai piešķirta varbūtība 8.00.

Krievijas hokejistu uzvarai ar handikapu -2,5 piešķirts novērtējums 1.71.

Standings provided by Sofascore
Standings provided by Sofascore
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss