40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Nuggets” basketbolists: NBA, lūdzu, apstājieties ar tām savām idejām par turnīru

Džamals Marejs, likmetv
24. maijs, 2021, 14:13
Džamals Marejs | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Denveras “Nuggets” basketbolists Džamals Marejs savā “Twitter” profilā iebildis pret līgas jauno ideju sezonas laikā gaitā integrēt turnīru.

“NBA, lūdzu, apstājieties ar tām savām idejām par turnīru. Nav nekāda iemesla pagrūtināt sezonu,” vēstīja 24 gadus vecais kanādiešu basketbolists.

Līga apsver ideju, ka regulārajā sezonā varētu integrēt turnīru, kurā piedalītos astoņas komandas. Lai tiktu nākamajā kārtā būtu nepieciešama viena uzvara. Par triumfēšanu turnīrā pienāktos finansiāls apbalvojums – katrs vienības spēlētājs saņemtu vienu miljonu dolāru.

Turnīra dalībnieču noskaidrošanai kalendārā tiktu izvēlētas atsevišķas spēles, kuras kalpos kā kvalificēšanās.

Šī ideja radās jau pirms Covid-19 pandēmijas. Tiek plānots, ka šobrīd risināsies sarunas par to un nākamajā sezonā šis turnīrs vēl nav paredzēts.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis