40 EUR bezriska likme
Saņemt

NBA koeficienti: saasinātā cīņa par titulu

NBA koeficienti, basketbols, likme.tv
11. marts, 2021, 11:51

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezona naktī uz ceturtdienu atsāksies, pie reizes iezīmējot arī to, ka regulārais čempionāts ir pusē. Notikumi NBA laukumos saasinājuši situāciju prognozēs par to, kura komanda triumfēs vasarā, un iepriekšējā čempione Losandželosas “Lakers” vairs nav tik izteikta favorīte.

Kas tad uzmācas Lebronam Džeimsam un partneriem? Tā ir Bruklinas “Nets”. Komanda, kas sezonu iesāka ar iespaidīgo Kevina Durenta un Kairija Īrvinga duetu, bet sezonas gaitā ieguva vēl vienu superzvaigzni Džeimsa Hārdena izskatā.

Kopš lielā trijnieka noformēšanas “Nets” bilance ir 17-7, ieskaitot piecu uzvaru sēriju Rietumos, kuru starpā bija “Lakers” un “Clippers”, un Bruklina šobrīd atrodas Austrumu konferences 2. vietā. Vēl jo vairāk – pirms pāris dienām oficiāli kļuva zināms, ka “Nets” rindas papildinājis savulaik eksplozīvais Bleiks Grifins, kurš ir gatavs palīdzēt komandai sasniegt vēl nebijušas virsotnes.

Pirms jaunās sezonas sākuma Latvijas totalizatori par favorīti noteica Losandželosas “Lakers” jeb komandu, kas pirms dažiem mēnešiem bija triumfējusi. Decembrī koeficients uz ezernieku titulu arī šosezon bija 3,75, kam sekoja Milvoki “Bucks” (6,50) un “Nets” ar “Clippers” (abām koeficients 7,00).

Šobrīd situācija ir būtiski mainījusies. “Lakers” joprojām saglabā galvenās favorītes statusu ( 3,75), bet uz papēžiem min jau “Nets”, jo koeficients uz Bruklinas triumfu ir 4,00. Trešo vietu ieņem “Clippers” ( 6,00), kam seko Jūtas “Jazz” ( 8,50), bet “Bucks” noslēdz piecinieku – koeficients 9,00.

Interesanti, ka daži ārzemju totalizatori jau ir izlikuši “Nets” kā favorīti, piemēram, “Skybet” piešķir koeficientu 3,50 uz to, ka Bruklina triumfēs, bet koeficients uz “Lakers” ir 3,75. ASV totalizatoru uzņēmums “PointsBet” ar koeficientu 3,75 prognozē “Nets” uzvaru, kamēr uz “Lakers” koeficients ir nedaudz augstāks – 3,80.

Ja runājam par Austrumu konferences favorītēm, tad pirms sezonas Latvijas totalizatori “Bucks” un “Nets” izredzes tika vērtētas identiski (koeficients 3,50), kam sekoja “Celtics” (6,00), bet šobrīd par stabilu favorīti kļuvusi Bruklina ( 2,25), kam dzenas pakaļ Milvoki ( 4,25) un Filadelfijas “76ers” ( 6.00).

Atlikusī NBA regulārās sezonas daļa būs ļoti interesanta, priekšā vēl ir maiņu termiņa beigas, bet īstās spēles jeb “play-off” sāksies maija vidū!

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis