Lieliskais duelis: ko sagaidīt atbildes spēlē?

Mančestras City, likme.tv
2. maijs, 2022, 13:01

Pirmā pusfināla spēle starp Madrides “Real” un Mančestras “City” nelika vilties visiem sporta līdzjutējiem. Trešdienas vakara plkst. 22:00 komandas pieliks punktu jautājumam par to, kura no komandām spēlēs UEFA Čempionu līgas finālā. Pagaidām labākās pozīcijās ir “City”, kas uz Madridi devusies ar 4:3 vadību.

Iepriekšējā spēle

Īsta futbola izrāde tika piedzīvota 26. aprīļa vakarā. Ilgi līdz pirmajiem vārtiem nebija jāgaida, jo jau 2. minūtē Kevins de Breine uzlauza “Real” vārtus. Kamēr Madride centās atkopties no nelielā šoka, jau 11. minūtē Gabriels Žezuss dubultoja Mančestras pārsvaru. Spēle mazliet nomierinājās, tomēr atbildi parādā nepalika “Real”, jo 33. minūtē lieliskais Karīms Benzemā guva vārtus.

Vārtu birums turpinājās arī pēc pārtraukuma – 53. minūtē Fils Foudens atjaunoja divu vārtu pārsvaru Pilsētniekiem, tomēr pēc divām minūtēm Vinisiuss Žuniors pietuvoja Madridi tuvāk. Sekoja 19 minūšu klusuma periods, kuru pārtrauca Bernanrdo Silvas precīzais raidījums (4:2), taču tas nebija vakara pēdējais vārtu guvums, jo 82. minūtē precīzu 11 metru soda sitienu izpildīja Karīms Benzemā.

Starp abām pusfināla spēlēm Madride paspēja papriecāties, jo tika nodrošināts 35. Spānijas čempionāta tituls. Līdz šādiem priekiem “City” vēl jāpaciešas, jo Anglijas Premjerlīgā tā joprojām atrodas priekšā Liverpūlei tikai par punktu, aizvadītajās brīvdienās tiekot pie 4:0 uzvaras pār Līdsas “United”.

Koeficienti

Lai gan ir grūti kaut ko prognozēt pirms atbildes spēles, bukmeikeri uzskata, ka pie uzvaras tiks “City” – koeficients 2,08. “Real” panākums pēc 90 minūtēm novērtēts ar koeficientu 3,40, savukārt neizšķirta iespējamības koeficients ir 3,98.

Daudz vārtu bija pirms nedēļas, un bukmeikeri domā, ka līdzīgs scenārijs būs arī Madridē, jo koeficients uz to, ka būs vairāk par 2,5 vārtiem, ir 1,53. Noteikti, ka kvēlākie “Real” līdzjutēji tic savai komandai, tāpēc var uzlikt uz notikumu, ka Madride tiks tālāk – koeficients 4,50.