40 EUR bezriska likme
Saņemt

Lielbritānija negaidīti paliek bez galvenā trenera

Pīters Rasels, likmetv
17. maijs, 2021, 16:32
Pīters Rasels | Foto: UK Hockey Blog

Lielbritānijas hokeja izlases galvenais treneris Pīters Rasels pametis savu amatu četras dienas pirms pasaules čempionāta sākuma.

“Mana ģimene mani ir atbalstījusi visas karjeras garumā, bet deviņi mēneši ir ļoti ilgs laiks prom no sievas un meitas. Es atbraucu mājās, pavadīju laiku ar meitu un sapratu, ka man būs grūti atkal aizbraukt. Es palaidu garām meitas operāciju, sievas slimību, bet viņas mani vienmēr ir atbalstījušas. Tāpēc nolēmu, ka būs labāk, ja es nebraukšu,” savu motivāciju skaidroja treneris.

Speciālists atklāj, ka lēmums ne pavisam nav nācis viegli: “Lielbritānijas izlase man nozīmē ļoti daudz, pieņemt šo lēmumu nebija viegli. Mēs paveicām neticami lielu darbu, bet es ticu, ka Ādams un Korijs ir labi treneri, viņi tiks galā arī bez manis. Ja viņiem tomēr mani vajadzēs, es būšu viņiem sasniedzams.”

Pēc Rasela aiziešanas, pie vadības stūres ķērušies treneri Ādams Kīfs un Korijs Nilsons.

Britu speciālists darbu pie izlases stūres apvieno ar Vācijas pēc spēka otrās līgas kluba “Freiburg” trenēšanu.

Lielbritānija spēlēs vienā grupā ar Krieviju, Slovākiju, Dāniju, Baltkrieviju, Šveici, Čehiju un Zviedriju. Pasaules čempionāts Rīgā risināsies no 21. maija līdz 6. jūnijam.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis