Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Latvijas futbolistiem viens no nopietnākajiem pretiniekiem vēsturē – Vācijas izlase

Latvijas futbola izlase, likmetv
7. jūnijs, 2021, 9:19
Latvijas futbola izlase | Foto: Baltic News

Šovakar 21:45 pēc Latvijas laika Vācijā risināsies pārbaudes spēle futbolā starp Latviju un Vāciju.

Varenajiem vāciešiem šī būs pēdējā pārbaude pirms Eiropas čempionāta, kas sāksies jau šīs nedēļas nogalē. Latvijas izlasei tā būs sagatavošanās pirms Baltijas kausa otrās spēles 10. jūnijā pret Igaunijas valstsvienību.

Prognozētie sākumsastāvi:

Vācija: vārtsargs – Manuels Noiers, aizsargi – Antonio Rīdigers, Matiass Ginters, Niklass Zule, Marsels Halstenbergs, Robins Gosenss, pussargi: Džošua Kimmihs, Līrojs Sanē, Serdžs Gnabrijs, Florians Noihauss, uzbrucējs, Tomass Millers.

Latvija: vārtsargs – Roberts Ozols, aizsargi, Roberts Savaļnieks, Mārcis Ošs, Raivis Jurkovskis, Antonijs Černomordijs, Vladislavs Fjodorovs, pussargi – Artūrs Zjuzins, Andrejs Cigaņiks, Krišs Kārkliņš, Eduards Emsis, uzbrucējs – Roberts Uldriķis.

Latvija ar Vāciju futbola laukumā tikušās trīs reizes. Tiesa, pirmās divas bijušas ļoti sen jeb 1935. un 1937. gadā, kad ar 3:0 un 3:1 pārāki bija vācieši.

Mūslaikos vienīgā tikšanās risinājās 2004. gadā, kad abas izlases tikās Eiropas čempionātā. Tajā latviešiem izdevās pārsteigt savus talantīgākos oponentus un spēlēt neizšķirti 0:0.

Mājinieki savā laukumā spēlē ļoti labi, nezaudējot jau septiņās spēlēs pēc kārtas, kamēr latvieši izbraukumā piekāpušies astoņās no iepriekšējām deviņām reizēm.

Gatavojoties čempionāta finālturnīram Joakima Lēva padotie ir aizvadījuši tikai vienu pārbaudes spēli, kurā spēlēja 1:1 pret Dānijas futbolistiem, vārtus gūstot Florianam Noihausam.

Latvijas izlase 4. jūnijā aizvadīja Baltijas kausa maču pret Lietuvas izlasi, kuru uzvarēja ar 3:1. Vārtus guva Eduards Emsis un Roberts Uldriķis, bet pirmo bumbu lietuvieši raidīja paši savā cietoksnī pēc mūsējo asas piespēles gar to.

Vācija Eiropas čempionātu atklās 15. jūnijā ar dueli pret Francijas valstsvienību, kas ir pašreizējā pasaules čempione.

Eksperti uzskata, ka Vācijai nebūs pilnīgi nekādu problēmu pret latviešiem, koeficientam esot 1.02. Neizšķirta varbūtība ir 23.00, bet Latvijas izlases iespēja uzvarēt vērtēta ar 67.00.

Varbūtība, ka abām valstsvienībām izdosies gūt vārtus, piešķirts koeficients 3.00.

Mājinieku panākumam ar handikapu -3,5, piešķirta varbūtība 1.72.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis