40 EUR bezriska likme
Saņemt

Latvijai mačā pret Itāliju vairākas izmaiņas sastāvā

Latvijas hokeja izlase, likmetv
24. maijs, 2021, 12:32
Latvijas hokeja izlase | Foto: NRA

Latvijas izlases vārtus pret Itāliju sargās Ivars Punnenovs, sastāvā atgriezīsies Renārs Krastenbergs, bet pirmās spēles čempionātā aizvadīs Artūrs Kulda un Gints Meija, “Twitter” paudis “Sportacentrs.com” hokeja apskatnieks Ulvis Brože.

Bobs Hārtlijs turpina rotēt ar sastāvu un šajā mačā būs četras izmaiņas. Vārtos dosies Ivars Punnenovs, bet kā otrais numurs pieteikts Jānis Kalniņš. Šodienas mačam pieteikti nav Jānis Jaks, Miķelis Rēdlihs un Māris Bičevskis, Viņu vietā pirmo maču čempionātā aizvadīs Kulda un Meija, bet atgriešanās sastāvā Krastenbergam.

Latvijas pēc neveiksmes ar Kazahstānu vakar bija brīvdiena, ko vienība izmantoja, lai atjaunotos un kārtīgi sagatavotos spēlei pret Itālijas hokejistiem. Mūsu pretinieki vakar aizvadīja maču pret Norvēģiju, kam piekāpās 1:4. Šajā čempionātā divās spēlēs viņi guvuši piecus vārtus, kas ir tik pat, cik iepriekšējā čempionātā kopā skaitot un ielaiduši 13.

B grupā līderpozīcijā ar sešiem punktiem ir Vācijas izlase, tai ar četriem seko Kazahstāna, Latvija un Somija. ASV un Kanāda pašlaik ar attiecīgi trīs un 0 punktiem atrodas piektajā un septītajā vietā grupā.

Standings provided by Sofascore
Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss