5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Laporta meklē veidus, kā izglābt “Barcelona”

Hoans Laporta, likmetv
29. aprīlis, 2021, 13:56
Hoans Laporta | Foto: FC "Barcelona"

Spānijas klubs “Barcelona” meklē jaunus veidus, kā iegūt finanšu līdzekļus pēc Eiropas superlīgas projekta izgāšanās, ziņo ESPN.

Hoans Laporta pārņēma “Barcelona” vadību šī gada martā, brīdī, kad kluba parāds sasniedza 1,2 miljardus eiro. Prezidents cerēja uz Eiropas superlīgas izdošanos, lai varētu pagarināt līgumu ar argentīniešu superzvaigzni Lionelu Mesi, samaksāt neizmaksātās algas un panākt Ērlinga Holanna pārnākšanu uz Spāniju.

Katalāņu klubs bija viens no 12 superlīgas izveidotājiem, kurš neskatoties uz citu klubu atteikšanos turējās pie šīs idejas līdz pagājušai ceturtdienai. Neskatoties uz sarežģīto finanšu situāciju “Barca” ir sākusi meklēt palīdzību citur pasaulē.

ESPN tuvu saistīti avoti vēsta, ka klubs esot sācis pārrunas ASV, Āzijā un Eiropā par aizņēmuma summu, ko būtu spējīgi atdot.

Vienība strādā pie transfēriem un algu samazināšanas, kā arī uzlabojusi situāciju pagarinot parāda atdošanas termiņus. Daļa no kluba 1,173 miljardus lielā parāda bija 265 miljoni eiro aizņēmums no bankas, kas bija jāatdod līdz šī gada 30. jūnijam. ESPN avoti vēsta, ka vēl vairākas kredītiestādes piekritušas pagarināt naudas atdošanas termiņu.

Titulētais Spānijas klubs ir arī parādā 164 miljonus sporta personālam līdz sezonas beigām kā arī 126 miljonus par iepriekšējiem līgumiem.

Pēc avotu sniegtās informācijas, brīdī, kad Laporta būs atbrīvojies no parādiem un ieguvis papildus finansējumu, deputāts sāks meklēt pastiprinājumus klubam.

Kluba līderim Lionelam Mesi šosezon beidzas līgums ar “Barcelona” un viņa nākotne klubā šobrīd ir neskaidra. Pēc tikšanās ar spēlētāja tēvu, prezidents ir gatavs piedāvāt divu gadu līgumu ar iespēju pagarināt to uz vēl vienu gadu. Laporta esot pārliecināts, ka futbolists piekritīšot līguma piedāvājumam.

Tāpat kluba prezidents meklējot iespēju piesaistīt norvēģu uzlēcošo talantu Ērlingu Halannu, ar kura pārstāvniecību esot ticies pagājušajā mēnesī. Tomēr, prasītā summa esot milzīga, kas iespējamo spēlētāja iegūšanu sarežģī. Laporta nav aizmirsis arī par Neimaru.

ESPN avoti vēsta, ka līdz brīdim, kamēr brazīlis pagarinās līgumu ar savu pašreizējo klubu PSG, “Barcelona” turpinās monitorēt viņa situāciju.

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
5 x €10 likmes bez riska! + Pasaules kausa piedāvājumi
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu