40 EUR bezriska likme
Saņemt

Krievijas hokeja zvaigzne komentē savas attiecības ar Znaroku

Vadims Šipačovs, likmetv
20. aprīlis, 2021, 14:37
Vadims Šipačovs | Foto: "Vegas Hockey Knight"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas “Dinamo” uzbrucējs Vadims Šipačovs intervijā ar “Sport Express” pastāstīja par savām attiecībām ar treneri Oļegu Znaroku, kura vadībā spēlēja Sanktpēterburgas “SKA” un Krievijas izlasē.

“Mūsu starpā nav nekāda konflikta. Mēs runājam,” komentēja hokejists. Vaicāts vai tas bijis pārsteigums, ka speciālists jau gandrīz kļuvis par “Dinamo” treneri, bet tas izjucis ir  hokejists atbildēja, ka visu izšķīrušas nianses un apkārtējjie nevienmēr zina visus iemeslus, kas likuši mainīt domas.

Zīmīgi, ka jaunu līgumu ar “Dinamo” Šipačovs parakstīja tieši tad, kad kļuva zināms, ka Znaroks tomēr nevadīs komandu, kas žurnālistiem lika domāt, ka starp abiem ir nesaskaņas. “Nē. Līgums tika apspriests jau ilgāku laiku, pusotru nedēļu pirms tam. Biju ar ģimeni devies atvaļinājumā. Saruna bija ar vadību,” baumas noliedza hokejists.

Hokejists jau otro sezonu bija Maskavas vienības kapteinis , šosezon 57 regulārās sezonas spēlēs sakrājot 67 punktus (20+47) kā arī 10 izslēgšanas spēlēs pievienoja vēl septiņus, izceļoties ar vienu vārtu guvumu un sešām rezultatīvām piespēlēm. Nākamā sezona Šipačovam būs jau ceturtā “Dinamo” rindās.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss