Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

KHL pamet viena no lielākajām zvaigznēm

Dmitrijs Jaškins, likmetv
22. aprīlis, 2021, 11:02
Dmitrijs Jaškins | Foto: KHL

Portāls “Match TV” ziņo, ka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas “Dinamo” uzbrucējs Dmitrijs Jaškins panācis vienošanos ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienību Arizonas “Coyotes”.

“Match TV” korespondents Pāvels Lisenkovs ziņo, ka 28 gadus vecais hokejists ar NHL klubu noslēgs divu gadu līgumu, katrā saņemot 1,8 miljonus ASV dolāru. Aizvadītajā sezonā hokejists “Dinamo” rindās aizvadīja 59 spēles regulārajā sezonā, gūstot 60 (38+22) punktus un vēl 10 “play-off” mačus, kuros atzīmējās ar pieciem vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

Šī hokejistam ar Krievijas un Čehijas pilsonībām būs atgriešanās pasaules spēcīgākajā līgā. No 2012./2013. līdz 2018./2019. gada sezonai viņš pārstāvēja Sentluisas “Blues” un Vašingtonas “Capitals” komandas.

Savā iepriekšējā sezonā NHL, pārstāvot ASV galvaspilsētas vienību Vašingtonas “Capitals”, 37 dueļos uzbrucējs guva divus vārtus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles kā arī nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -5.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis