40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kalns beidzot atrod darbavietu

Jurģis Kalns, likme.tv
21. aprīlis, 2021, 15:00
Jurģis Kalns, likme.tv

Jurģis Kalns pievienojies “Optibet” virslīgas vienības “Valmieras” treneru štābam, trešdien informē klubs.

“Valmiera” savā “Twitter” kontā trešdien publicēja ierakstu, kurā lasāms, ka galvenajam trenerim Tamazam Pertijam šosezon talkā nāks aizvadītās sezonas “Tukums 2000″/TSS vienības stūrmanis Kalns.

Tukumnieki šosezon nestartē virslīgas čempionātā.

“Valmieras” komanda pirms šīs sezonas vienojās par sadarbību ar fiziskās sagatavotības treneri Ivo Lakuču, kurš iepriekš karjerā palīdzējis Mārim Štrombergam izcīnīt divus olimpiskos zeltus.

“Valmieras” klubs šo sezonu sācis iespaidīgi, piecās spēlēs izcīnot 13 punktus, kas ļauj ieņemt otro vietu. Tikpat punktu ir arī pirmajā vietā esošajai čempionei “Riga”.

Šīs sezonas virslīgas čempionāta pēdējās vietas ieguvēja par tiesībām piedalīties 2022.gada virslīgas sacensībās pārspēlēs tikies ar “Optibet” Nākotnes līgas gaidāmās sezonas trešo spēcīgāko komandu. Latvijas pēc spēka otrās līgas divas spēcīgākās komandas iegūs tiesības spēlēt 2022.gada virslīgas čempionātā, kur nākamsezon iecerēts atgriezties pie desmit vienībām.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis