40 EUR bezriska likme
Saņemt

Jānis Voris pametis Rīgas “Dinamo”

Jānis Voris, likmetv
8. jūnijs, 2021, 12:01
Jānis Voris | Foto: Rīgas "Dinamo"

Jaunais latviešu vārtsargs Jānis Voris pievienojies Ukrainas spēcīgākajai komandai Doņeckas “Donbass”, ziņo portāls “Sportacentrs.com”.

21 gadu vecais hokejists aizvadītajā sezonā pārstāvēja Dānijas klubu Redevres “Mighty Bulls” un Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienību Rīgas “Dinamo”.

Dānijā 11 aizvadītajās cīņās vārtsargs atvairīja 89,9% raidījumu, bet sezonas otrajā daļā, kad pārstāvēja Latvijas KHL komandu Rīgas “Dinamo”, tik pat mačos spēja tikt galā ar 86,5% pretinieku raidījumu un kapitulēja 3,55 reizes.

Vora jaunais klubs aizvadītajā sezonā spēja uzvarēt Ukrainas čempionātā, bet nākamajā sezonā debitēs arī starptautiskajā turnīrā “IIHF Čempionu līga”. Komanda ielozēta vienā apakšgrupā ar Rungstedas “Ishockey”, Ruānas “Dragons” un “Klagenfurt”. Turnīra sākums paredzēts 26. augustā.

“Donbass” iepriekš pārstāvējuši divi citi latvieši, Oļegs Šišļaņņikovs un Ņikita Koļesņikovs.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis