40 EUR bezriska likme
Saņemt

Divi latvieši kļūst par Šveices vicečempioniem

Deniss Smirnovs, likmetv
8. maijs, 2021, 0:16
Deniss Smirnovs | Foto: Ženēvas "Servette"

Latvijas hokejisti Deniss Smirnovs un Sandis Smons Šveices augstākās līgas (NL) komandas Ženēvas “Servette” rindās piektdien tika kronēti par vicečempioniem.

“Servette” viesos ar 1:5 (0:0, 1:1, 0:4) piekāpās “Zug”, kas sērijā līdz trim uzvarām bija pārāka ar 3-0.

Smons nebija pieteikts šai spēlei, bet Smirnovs laukumā pavadīja vienu minūti un 30 sekundes, no kurām 51 sekunde nospēlēta mazākumā. Viņš spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas hokejistu pārstāvētajā komandā vienīgos vārtus guva Henriks Tomerness. “Zug” klubā divi vārti Gregorijam Hofmanam, bet 1+1 nopelnīja Dario Simions.

Pirmajā finālspēlē “Servette” zaudēja ar 0:1, bet otrajā – ar 1:2.

“Servette” ceturtdaļfinālā ar 4-1 pārspēja “Fribourg-Gotteron”, bet pusfinālā ar 3-0 guva virsroku pār Cīrihes “Lions”.

Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” nepārvarēja ceturtdaļfinālu, kamēr Ivara Punnenova, Toma Andersona un Riharda Melnalkšņa pārstāvētā Langnavas “Tigers” izslēgšanas turnīram nekvalificējās.

Iepriekšējā sezonā NL turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis