40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Disney” plāno iesaistīties bukmeikeru tirgū

Disney, likmetv
17. novembris, 2021, 0:29
Foto: TT

Izdzirdot vārdu “Disney”, noteikti vispirms nenāk prātā likmju veikšana, taču uzņēmuma galvenais izpilddirektors Bobs Čapeks pavēstījis par plāniem iesaistīties spēļu derību tirgū. To plānots darīt ar ESPN palīdzību. “Mēs virzāmies uz lielāku klātbūtni tiešsaistes sporta derību tirgū, un, ņemot vērā mūsu sasniedzamību un vērienu, mums ir potenciāls sadarboties ar citiem uzņēmumiem ļoti nozīmīgā veidā,” sacīja Čapeks.

Aizvadītais finanšu gads uzņēmumam nebija izcils, taču ar plusa zīmi var izcelt sportu. Straumēšanas serviss ESPN+ fiskālā gada laikā palielinājis abonētāju skaitu par 66%. Pagājušā gada laikā 90% no visvairāk skatītajām pārraidēm “Disney” piederošajos TV tīklos bija sporta sacensības, un “Disney” noslēdza 10 gadu ilgu TV līgumu ar NFL, kas stāsies spēka 2023. gadā. Pie negatīvā var minēt, ka ESPN reklāmu ieņēmumi pēdējā ceturksnī, salīdzinot ar tādu pašu laika periodu pirms gada, nebija nemainīgi.

Čapeks uzskata, ka azartspēles varētu palīdzēt uzņēmumam, radot jaunas ieņēmumu iespējas, kā arī piesaistot un noturot gados jaunāko auditoriju. “Mēs uzskatām, sporta likmes ir ļoti laba iespēja uzņēmumam, un to visu virza patērētājs,” saka izpilddirektors. “Šo virza patērētāji, īpaši jau gados jaunākie, kas laika gaitā papildinās sporta fanu rindas, un viņu vēlme, lai azartspēles būtu daļa no viņu sporta pieredzes.”

Ņemot vērā, ka totalizatoram nav tāda reputācija kā bija 10-20 gadus atpakaļ, Čapeks ir pārliecināts, ka ieiešana šajā tirgū tikai un vienīgi palīdzēs “Disney” tēlam. Sadarbība starp “Disney” un ESPN varētu būt aptuveni trīs miljardu ASV dolāru vērtībā.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis