40 EUR bezriska likme

“Dinamo” pēc revanša pret “Amur”

Rīgas Dinamo, likmetv
7. decembris, 2021, 11:51

Trešdien Rīgas “Dinamo” aizvadīs pirmo no trim mājas spēlēm pirms izlašu pauzes. Plkst. 19:30 uz “Arēnas Rīga” ledus rīdziniekiem pretī stāsies Habarovskas “Amur”, kam šī būs ceturtā no piecām spēlēm viesos.

Pirmdien “Dinamo” noslēdza nelielo divu spēļu izbraukumu. Tas tika uzsākts veiksmīgi, jo pēcspēles metienu sērijā izdevās pieveikt Ņižņijnovgorodas “Torpedo” (4:3), tādējādi pārtraucot sešu zaudējumu sēriju, tomēr pirmdienas vakarā nācās atzīt čempiones Omskas “Avangard” pārākumu – 1:4. Pirmajā periodā rīdzinieki izvirzījās vadībā, un tā bija līdz pat trešā perioda pirmajām minūtēm, kad Omska guva trīs vārtus 64 sekunžu laikā.

“Amur” tālo izbraukumu līdz šim aizvadījusi sekmīgi, jo vispirms izcīnītas uzvaras pār Čeļabinskas “Traktor” (2:0) un Čerepovecas “Severstal” (2:1), bet pirmdienas vakarā zaudēts Helsinku “Jokerit” ar 0:2. Austrumu konferencē “Amur” ieņem 9. vietu ar 35 punktiem, arī astotajā vietā esošajai Ņižņekamskas “Neftekhimik” ir tikpat daudz punktu, tiesa, klubs aizvadījis par divām spēlēm mazāk.

Rezultatīvākais Habarovskas spēlētājs šajā sezonā ir Aleksandrs Gorškovs, kurš ticis pie 20 punktiem, gūstot deviņus vārtus un atdodot 11 rezultatīvas piespēles. Nākamie rezultatīvākie ir Dāvids Tomašeks un Vladimirs Butuzovs – abiem pa sešiem vārtiem un astoņām piespēlēm jeb 14 punktiem kopā.

Oktobra sākumā “Dinamo” un “Amur” tikās Habarovskā. Pirmos divus vārtus guva mājinieki, rīdziniekiem izdevās atspēlēties, tomēr pēcspēles metienu sērijā pārāki bija “Amur” hokejisti, tādējādi uzvarot ar 3:2. Kopumā pēdējās trīs savstarpējās spēlēs “Dinamo” bijusi labāka.

Bukmeikeri kopumā paredz visai sīvu spēkošanos, taču nelielas favorītes statusā ir “Amur” – koeficients 2,38. “Dinamo” panākums pēc 60 minūtēm novērtēts ar koeficientu 2,70, savukārt uz to, ka mačā būs nepieciešams papildlaiks, var uzlikt ar koeficientu 3,85.