“Dinamo” nākamā pieturvieta – Maskavas CSKA

Dinamo Rīga, likmetv
3. septembris, 2021, 13:57

Otro spēli jaunajā KHL sezonā sestdienas pusdienlaikā aizvadīs Rīgas “Dinamo”, kas izbraukumā tiksies ar pagājušās sezonas finālisti Maskavas CSKA. Spēles sākums plkst. 14:30.

Dinamieši septembra otrajā dienā uzsāka 14. sezonu vienā no spēcīgākajām Eiropas hokeja līgām. Pirmais mačs bija Jaroslavļā pret vietējo “Lokomotiv”. Sākums bija ļoti labs, jo jau trešajā minūtē ar precīzu metienu izcēlās Rudolfs Červenijs. Ilgi nebija jāgaida līdz nākamajiem, jo Mārtiņš Karsums desmitajā minūtē dubultoja rīdzinieku pārsvaru.

Trīs minūtes vēlāk “Lokomotiv” vienus vārtus atguva, bet izlīdzinājums tika panākts praktiski spēles vidusdaļā jeb 28. minūtē. Viss izšķīrās pēdējās 20 minūtēs, kuru laikā Pāvels Kudrjavcevs izvirzīja vadībā “Lokomotiv”, kas arī noturēja vadību līdz pat spēles izskaņai, līdz ar to “Dinamo” sezonu iesāka ar 2:3 neveiksmi.

Maskavas CSKA piedalījās jaunās sezonas atklāšanas mačā jeb fināla atkārtojumā, jo pretiniekos bija čempione Omskas “Avangard”. Lielu variantu CSKA nebija, jo pirmie vārti ielaisti jau ceturtajā minūtē, bet vēl trīs reizes tika kapitulēts pēdējās 12 minūtēs, līdz ar to piedzīvots zaudējums ar 0:4.

Pagājušajā sezonā “Dinamo” un CSKA savā starpā bija jātiekas četras reizes, taču COVID-19 uzliesmojuma dēļ notika tikai trīs dueļi. Savā laukumā dinamieši kapitulēja ar 1:7, kam sekoja neveiksme papildlaikā Maskavā ar 3:4. Pēdējā savstarpējā spēlē, kas notika 20. februārī, Rīgas komanda parādīja savu pārākumu, triumfējot ar 4:1.

Bukmeikeri paredz, ka CSKA triumfēs visai pārliecinoši, jo koeficients uz Krievijas komandas uzvaru ir 1,38. Uz to, ka pēc 60 minūtēm būs vienāds rezultāts, var uzlikt ar koeficientu 5,95, savukārt “Dinamo” koeficients uz panākumu ir 8,00.