Saņemt

“Dinamo” Maskavas tūres ietvaros pret lieliski spēlējošo “Dynamo”

Dinamo Rīga, likmetv
20. septembris, 2021, 0:25

Rīgas “Dinamo”, aizvadot otro no trim izbraukuma spēlēm, otrdienas vakarā plkst. 19:30 sacentīsies ar Maskavas “Dynamo”, kas šajā sezonā vēl nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu.

Svētdienas vakarā “Dinamo” uzsāka izbraukuma sēriju, taču pirmajā mačā nācās atzīt Maskavas “Spartak” pārākumu ar 1:3. Sākums gan bija labs, jo rīdziniekus pirmajā periodā vadībā izvirzīja Nikolajs Jeļisejevs, taču nepagāja ilgs laiks, kad pretinieki izlīdzināja rezultātu, savukārt otrajā periodā “Spartak” ar diviem precīziem metieniem nodrošināja panākumu.

“Dynamo” kopā ar “Salavat Yulaev” ir vienīgās komandas visā līgā, kuras vēl nav piedzīvojušas zaudējumu rūgtumu šosezon. Aizvadītajās sešās cīņās maskavieši tikuši pie sešām uzvarām, tādējādi atrodoties Rietumu konferences galvgalī. Šosezon “Dynamo” divreiz pieveikusi “Sibir”, kā arī pa reizei “Avangard”, “Admiral”, “Amur” un Minskas “Dinamo”.

Lielisku sniegumu “Dynamo” rindās demonstrē Vadims Sipačovs, kuram sešu spēļu laikā ir 14 punkti jeb septiņi vārti un septiņas rezultatīvas piespēles. Viņam cenšas turēt Dmitrijs Raševskis (deviņi punkti, 4+5) un Vjačeslavs Voinovs (astoņi punkti, 1+7).

Pagājušajā sezonā komandas laukumā tikās trīsreiz. COVID-19 infekcijas dēļ, kas notika Rīgas komandas rindās, Maskavas klubam tika piešķirta tehniskā uzvara, savukārt abos mačos savā laukumā “Dynamo” uzvarēja (6:1, 5:2), bet vienīgajā spēlē Rīgā uzvarēja laukuma saimnieki ar 5:4.

Otrdienas cīņā bukmeikeri paredz “Dynamo” uzvaru, piedāvājot koeficientu 1,39. Uz to, ka būs nepieciešams papildlaiks, var uzlikt ar koeficientu 5,75, bet vismazāk ticamais scenārijs ir Rīgas komandas uzvara – koeficients 6,75. Ļoti rezultatīvu maču nevajadzētu sagaidīt, jo koeficients, ka būs mazāk par 5,5 vārtiem, ir 1,80.