40 EUR bezriska likme
Saņemt

Daugaviņš atteicies no diviem vilinošiem piedāvājumiem KHL

Kaspars Daugaviņš, likmetv
10. jūnijs, 2021, 13:42
Kaspars Daugaviņš | Foto: Deniss Dudujevs, HC Vityaz

“Telegram” kanāls “Hokejs bez skatītājiem” paziņojis, ka latviešu hokejists Kaspars Daugaviņš aizvadītās sezonas beigās atteicies no diviem ļoti labiem līguma piedāvājumiem Kontinentālajā hokeja līgā (KHL).

Viens no tiem bijis aizvadītās sezonas vājākās vienības Rīgas “Dinamo” piedāvājums, ar algu 250 tūkstoši eiro sezonā, bet otrs no kluba, ko viņš pārstāvēja 2020./2021. gadā – Piemaskavas “Vitjaz”. Podoļskas vienība latvietim piedāvājusi 32,5 (~370 tūkstoši eiro) miljonus rubļu sezonā, kā arī 8 (~91 tūkstoti eiro) miljonus bonusos.

Nav zināms, kas ir par iemeslu, ka uzbrucējs šiem piedāvājumiem nav piekritis, kā rezultātā hokejists, kurš KHL skaitās kā ārzemnieks, visticamāk, karjeru turpinās kādā no Eiropas līgām.

Aizvadītajā sezonā Daugaviņš kļuva par rezultatīvāko latvieti līgā ar 49 (17+32) rezultivitātes punktiem. Krievijas klubos uzbrucējs spēlē jau kopš 2014./2015. gada sezonas un šo gadu laikā pārstāvējis tādus klubus kā Maskavas “Dinamo”, Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, Maskavas “Spartak” un pieminēto Podoļskas “Vitjaz”.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss