40 EUR bezriska likme
Saņemt

Baltijas kauss: ko Latvijas izlase spēs likt pretim Lietuvai?

Latvijas futbola izlase, likmetv
4. jūnijs, 2021, 10:25
Latvijas futbola izlase | Foto: Freetips

Šovakar Latvijas futbola izlase aizvadīs savu pirmo spēli 2021. gada Baltijas kausā futbolā. Pretim stāsies Lietuvas futbolisti. Mača sākums 19:00 un to varēs vērot kanālā TV6.

Pagājušajā gadā pandēmijas dēļ šis turnīrs aizvadīts netika, un tas tika pārcelts uz šo gadu. Baltijas kauss ir otrs vecākais Eiropā aiz Lielbritānijas čempionāta nacionālajām izlasēm un vecākais vēl joprojām eksistējošais turnīrs.

Lietuvas izlase jau savu pirmo maču ir aizvadījusi, 1. jūnijā tiekoties ar Igaunijas futbolistiem, kuriem nācās piekāpties 0:1. Vienīgos vārtus igauņu labā guva Henri Aniers.

Latvijas izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs atklājis, ka šovakar laukumā dosies labākie no tiem, kuri ir veseli un gatavi spēlēt. Liels iztrūkums mūsu izlasei būs Kristera Tobera neatrašanās sastāvā. Tāpat, visticamāk, palīdzēt nevarēs Jānis Ikaunieks un Vladislavs Gutkovskis, kas pavērs iespēju sevi apliecināt Robertam Uldriķim.

Iespēja debitēt būs Renāram Varslavānam un pirmajam Daugavpils pārstāvim izlasē – Raivim Ķiršam. Komandā ir vēl divi debitanti – Rihards Matrevics un Krišjānis Zviedris, bet viņu laukumā diez vai redzēsim, jo pirmā vārtsarga loma Pāvela Šteinbora prombūtnē tiks uzticēta Robertam Ozolam.

Lietuvas izlasē par līderi jāsauc Arvīdu Novikovu, kurš pēdējos gadus pavadījis ārzemēs un šobrīd ir Turcijas kluba “Erzurumspor” pārstāvis.

Bīstams būs arī uzbrucējs Fjords Čerņiks, kurš ir Pāvela Šteinbora komandas biedrs “Jagiellonia” sastāvā.

Lietuvas galvenais treneris Valdas Urbonas atzinis, ka komandai ir jāizcīna Baltijas kauss, kas nozīmē, ka izlasei pēc neveiksmes pret Igauniju šodien jādara viss, lai gūtu panākumu.

Savstarpējās Latvijas un Lietuvas izlašu spēlēs mūsējiem ir veicies ļoti labi. Izcīnītas 28 uzvaras, 12 reizes spēlēts neizšķirti, bet Lietuva guvusi 15 panākumus. Iepriekšējās piecās tikšanās reizēs Baltijas kausā latviešiem četras uzvaras un viens neizšķirts.

Bukmeikeri par nelieliem šīs spēles favorītiem uzskata Latviju, kurai piešķirts koeficients 2.65, bet Lietuvas izlasei tas ir 2.85. Neizšķirta varbūtība vērtēta ar 3.00.

Iespēja, ka abas komandas negūs vārtus, vērtēta ar 1.82.

https://likme.tv/prognozes/prognoze-latvija-sak-baltijas-kausu-pret-lietuvu/

https://likme.tv/prognozes/prognoze-latvija-lietuva-vai-neizskirts/

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis