40 EUR bezriska likme
Saņemt

Izšķirošās cīņas klāt – kuras izlases iekļūs Pasaules kausā?

29. marts, 2022, 11:54
Foto: Maurizio Borsari/AFLO/Shutterstock

Pagājušā nedēļa un šīs sākums paies izlašu futbola zīmē, jo notiek “play-off” spēles par iekļūšanu decembrī notiekošajā Pasaules kausā Katarā. Mūsu uzmanību, protams, visvairāk piesaistīs notikumi Eiropas futbola laukumos, un mači sāksies plkst. 21:45. Par vietu finālturnīrā cīnīsies Polija un Zviedrija, kā arī Portugāle un Ziemeļmaķedonija.

Sistēma iekļūšanai “play-off” bija visai vienkārša – desmit komandas, kuras kvalifikācijas turnīru noslēdza 2. vietā, garantēja vietu izslēgšanas turnīrā, kurām pievienojās arī divas Nāciju līgas apakšgrupu uzvarētājas, kuras kvalifikācijā nebija starp divām labākajām. Kopumā 12 komandas uzsāka cīņu par atlikušajām trim biļetēm uz Kataru.

Izslēgšanas turnīrā vietu garantēja arī divas pasaulē apspriestākās valstis – Ukraina un Krievija. FIFA paziņoja, ka Krievija izslēgta no turnīra, kā rezultātā pusfināla pretiniece Polija automātiski iekļuva finālā. Ukrainai paredzēta spēle ar Skotiju, taču plānotajā laikā mačs nevarēja notikt un tas ir pārcelts uz nenoteiktu laiku. Finālā dueļa uzvarētāju gaida Velsa, kas apspēlēja Austriju pusfinālā.

Lielākā sensācija pagājušajā nedēļā notika Palermo. Lai gan visu maču Eiropas čempionei Itālijai bija teritoriālais pārsvars, pārvērst gūtos vārtus to neizdevās, savukārt Ziemeļmaķedonija kompensācijas laikā izmantoja izdevību un nospēlēja precīzi, tādējādi šokējot visu futbola sabiedrību un neļaujot itāļiem kvalificēties otrajam Pasaules kausam pēc kārtas. Noteikti, ka bēdīga nebija Portugāle, kura apspēlēja Turciju un garantēja tikšanos ar Ziemeļmaķedoniju.

Zviedrija tikai papildlaikā apspēlēja Čehiju un nopelnīja spēli ar Poliju. Pirms četriem gadiem notiekošajā finālturnīrā krietni sekmīgāki bija zviedri, kas uzvarēja grupā un aizcīnījās līdz ceturtdaļfinālam, kamēr poļiem turnīrs beidzās jau pēc grupu mačiem. Pagājušajā vasarā notiekošajā Eiropas čempionātā uzvarēja Zviedrija, bet šovakar bukmeikeri par favorīti izlikusi Poliju ar koeficientu 2,55. Iespēja, ka būs nepieciešams papildlaiks, novērtēta ar koeficientu 3,05, bet uz zviedru panākumu var uzlikt ar koeficientu 3,25.

Krištianu Ronaldu & Co iepriekšējā Pasaules kausā sasniedza izslēgšanas spēles, bet zaudēja jau pirmajā kārtā, kamēr Ziemeļmaķedonija finālturnīrā nav piedalījusies. Saprotams, ka spēku samēri ir dažādi, kas redzams arī koeficientos, jo Portugāles panākums novērtēts ar 1,21. Neizšķirta koeficients ir 7,00, kamēr vēl vienas Ziemeļmaķedonijas sensācija novērtēta ar koeficientu 17,00.

https://likme.tv/prognozes/prognoze-zviedru-pretuzbrukumi-bus-draudigi/

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss