40 EUR bezriska likme
Saņemt

”Dinamo” derbijs Rīgā : Uzvaru sēriju turpinās tikai viens

Rīgas "Dinamo" un Minskas 'Dinamo", likme.tv
7. janvāris, 2021, 15:29

Šovakar, 7.janvārī “Arēnā Rīga” 19:30 savstarpējo dueli aizvadīs vietējais Rīgas “Dinamo” pret vienu no saviem principiālākajiem pretiniekiem – Minskas “Dinamo”

Mači starp šīm vienībām allaž ir bijuši spraigi un izņēmums, vistamāk, arī nebūs šoreiz. Abām komandām ir ko pierādīt un tās ir izcīnijušas divas uzvaras pēc kārtas, lūkojot pēc trešā panākuma. Minskas gadījumā tas ir nostabilizēties “play off” zonā, bet Rīgas variantā tas ir pierādīt savas spējas un varēšanu par spīti tam ko liecina punktu aile turnīra tabulā. 

Bukmeikeri vairāk sliecas uz to, ka minskiešiem izdosies turpināt savu uzvaru gājienu un izcīnīt uzvaru gadāmajā spēlē. To viņiem izdevās izdarīt arī nesenajā duelī, kas notika 26.decembrī viņu laukumā. Tiesa gan panākums netika gūts pamatlaikā.

TotalizatorsRīgas “Dinamo uzvara”NeizšķirtsMinskas “Dinamo” uzvara
Betsafe 3.05 4.35 2.04
11.lv 3.05 4.30 2.05
OlyBet3.094.332.02
Synottip3.064.432.05

Bukmeikeri ir palielinājuši koeficientus uz Rīgas vienību, kas ir visai loģiski, jo komandai pirmo reizi sezonas laikā ir izdevies gūt divus panākumus pēc kārtas. Minska toties, rāda stabilāku sniegumu visas sezonas garumā izcīnot panākumus lielākajā daļā aizvadīto maču. Tas viņiem ļauj atrasties solīdajā piektajā vietā Rietumu konferencē. 

Pēc pārsteidzošā Maskavas “Dinamo” zaudējuma pēdējā spēlē, tieši pret Rīgu, Minskai ir lieliska izdevība samazināt punktu atstatumu starp viņiem un maskaviešiem. Jāņem vērā arī tas, ka viņiem ir 2 spēles rezervē.

Pēdējie 5 mači abām komandām ir bijuši kopumā vārtiem bagātīgi. To pamanījuši arī bukmeikeri un uz “vairāk/mazāk” likmju līnijām koeficienti kritušies tieši uz sadaļu “vairāk”.

Lielisku likmju līniju virs 5.5 vārtiem piedāvā Olybet 1.96, savukārt mazliet pragmatiskākiem un mazāk risku mīlošiem spēlētājiem noteikti vajadzētu izmantot Pafbet ieteikto koeficientu 1.63 uz likmi virs 5 gūtajiem vārtiem pamatlaikā. Jāpiemin, ka ar abu komandu piedalīšanos pēdējās piecās spēlēs vidēji tika gūti 6.7 vārti pamatlaikā. 

Šosezon komandas savstarpēji ir tikušās četras reizes no kurām tikai viena ir beigusies pamatlaikā. Vēl jo vairāk, Minska savās pēdējās trīs spēlēs divreiz ir nonākusi līdz pagarinājumam. Synottip piedāvā koeficientu 4.43 uz to, ka pamatlaiks beigsies nenoskaidrojot uzvarētāju, bet savukārt tiem, kuri tic, ka Rīga nezaudēs pamatlaikā, Betsafe piedāvā lielisku dubultiespējas likmi ar koeficientu 1.80

Tiem, kuri tic, ka spēle būs rezultatīva un Minskai izdosies turpināt savu uzvaras gājienu ar pamatlaika uzvaru noteikti vajadzētu izmantot 11.lv likmju līniju “spēles uzvarētājs + vairāk/mazāk” uz “Minkas “Dinamo + Virs 5.5”” ar koeficientu 3.60

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss