40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kur skatīties Dastins Porjē – Konors Makgregors, UFC 264, tiešraide (LIVE)

Dastins Porjē un Konors Makgregors, likmetv
2. jūlijs, 2021, 16:17
Dastins Porjē un Konors Makgregors | Foto: CNET

11. jūlijā risināsies 264 UFC šovs, kurā galvenajā cīņā spēkosies Konors Makgregors (22-5) un Dastins Porjē (27-6). Šī būs jau trešā reize, kad abi jaukto cīņas mākslu meistari tiksies oktagonā.

Latvijas auditorija duelim līdzi sekot varēs TV programmā TV3 Sport, savukārt internetā to varēs vērot platformā Go3.

Ja tomēr pie sirds labāk iet komentāri angļu valodā, tad UFC mājaslapā var nopirkt tiešraidi. Mēneša abonaments maksā 9.99 eiro.

Makgregors var tikt uzskatīts par lielāko zvaigzni, ko UFC jebkad ir nolīgusi, tomēr šo apgalvojumu pajaukt var īra trīs piedzīvotie zaudējumi sešās iepriekšējās cīņās, ko pastiprina arī zaudējums pret Porjē trešajā raundā. Tas pacēla amerikāņa akcijas kā vienam no labākajiem atlētiem šajā vidē.

Pateicoties UFC mārketingam, īrs ir kļuvis par gandrīz mītisku figūru, kas zināma kā bēdīgi slavena, verbāli skaļa un pašpārliecināta persona. Pirms sava stāsta beigām Makgregors sevi apliecināja kā dominējošu ringā, it īpaši savā karjeras sākumā, kad pirms septiņiem gadiem pirmo reizi būrī tikās ar savu pretinieku no ASV un pēc pamatīga treštalka noguldīja savu oponentu uz dēļiem jau pēc minūtes un 46 sekundēm pirmajā raundā.

Savukārt Porjē klusītēm un nemanāmi guva panākumus deviņās no turpmākajām 10 cīņām, apliecinot sevi kā vienu no labākajiem vieglajā svara kategorijā. Viņa CV ierakstīt var divas uzvaras pār Maksu Holoveju. Taču 2019. gadā amerikānis atzina Habiba Nurmagomedova pārākumu, kurš vēlāk noslēdza savu karjeru oktagonā netiekot pārspētam ne reizi.

Dastins Porjē – Konors Makgregors, likmes un prognozes, UFC 264

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis