40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kur skatīties UEFA Čempionu līgu (Čempionu līga), tiešraide (LIVE)

13. septembris, 2021, 9:24

Populārākais Eiropas futbolu komandu starptautiskais turnīrs ir UEFA Čempionu līga. Aizraujošā 2020. – 2021. gada sezonā par čempioni kļuva Londonas “Chelsea”, kas finālā pieveica Mančestras “City”. Vasarā 32 komandas tika salozētas astoņās grupās, tādējādi savā starpā aizvadot grupu turnīru, pēc kā sekos izslēgšanas mači.

2021. – 2022. gada sezonā Čempionu līgas tiešraides piedāvā Viaplay, ko iespējams skatīties ne tikai internetā, bet arī Tet televīzijā un Tet+ platformā. Viaplay straumēšanas servisā varēs redzēt arī UEFA Eiropas līgas un UEFA Konferences līgas mačus. Kopumā futbola faniem būs iespējams redzēt 420 spēles – 138 Čempionu līgas dueļus, kā arī pa 141 spēlei no Eiropas un Konferences līgas.

https://likme.tv/likmju-skola/kadus-bonusus-jaunajiem-klientiem-piedava-latvijas-totalizatori-visa-informacija-saja-apskata/

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss