Sanantonio, 03:30 @ 10.02.2021

Prognoze precīza!

Otro dienu pēc kārtas savstarpējo spēli aizvadīs “Spurs” un “Warriors” komandas. Naktī uz otrdienu minimālu uzvaru izcīnīja “Spurs”, bet viss varēja būt citādāk, ja vien Dreimonds Grīns nebūtu astoņas sekundes pirms mača beigām izlēmis izdarīt metienu no centra. Pēc spēles basketbolists atzina, ka pieņemtais lēmums bija ļoti muļķīgs.

“Spurs” šosezon bijušas četras reizes, kad pret vienu un to pašu komandu jāaizvada divas spēles pēc kārtas. Nevienā no reizēm nav izdevies uzvarēt abos mačos, kamēr “Warriors” līdzšinējās četrās reizēs vienmēr izcīnījusi vismaz vienu uzvaru. Sanantonio šajā spēlē nepalīdzēs Deriks Vaits, kurš nesenā savainojuma iespaidā vēl izlaiž kādu no “back-to-back” spēlēm, savukārt Grīns, Stefans Karijs un pārējie “kareivji” būs vēl vairāk motivēti izcīnīt uzvaru.

Prognoze precīza: “Warriors” uzvara ar 114:91

NBA. Sanantonio "Spurs" – Goldensteitas "Warriors": "Warriors" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.92
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ričards Vambuts
NBA vērotājs
Par ekspertu

Ričards ir kaislīgs NBA līdzjutējs, bet pilsētā runā, ka pat viens no zinošākajiem visā valstī. Viņš palīdz veidot populāro iknedēļas NBA raidījumu "Ūdenszeļļi", kas skatāms "Best4Sport TV" kanālā. Katru mēnesi savas pārdomas par NBA Ričards publicē portālā Sportapils.com, tāpat ir izdevies pabūt žurnālista statusā NBA spēlēs, redzot notiekošos procesus "no iekšas".

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
12
Precīzas
5
Zaudētas
7
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT