40 EUR bezriska likme
Saņemt

Video prognoze: “Penguins” nepieciešama uzvara

Pitsburga, 2:00 @ 30.04.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Nacionālajā hokeja līgā jau tūlīt sāksies izslēgšanas spēles, bet regulārās sezonas izskaņā divu latviešu duelis – Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” pret Elvi Merzļikinu un Kolumbusas “Blue Jackets”. Pitsburga turpinās sezonu Stenlija kausa izcīņā, bet Kolumbusa varēs sākt domāt jau par nākamo.

Naktī uz sestdienu “Penguins” būs diezgan būtiski izcīnīt uzvaru, lai saglabātu savu pozīciju tabulā, kas nozīmētu nosacīti vieglāku pretinieku pirmajā kārtā. Jā, savā laukumā Pitsburga nespēlē ļoti pārliecinoši, jo pēdējos piecos mačos izcīnītas tikai divas uzvaras, bet “Blue Jackets” piedzīvojusi četras neveiksmes pēc kārtas viesos.

Visticamākais, ka Merzļikins vārtos nebūs. Kā redzams, tad bez Merzļikina un Korpisalo Kolumbusai sekmējas slikti, tāpēc prognozēju “Penguins” uzvaru ar vismaz divu vārtu (-1,5) pārsvaru.

Prognoze precīza: “Penguins” uzvara 5:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Penguins" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.68
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45