40 EUR bezriska likme
Saņemt

Video prognoze: otrā spēle parādīja spēku samērus

Rīga, 19:15 @ 22.03.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas hokeja čempionāta pusfināla sērijā starp “Olimp/Venta 2002” un HK “Mogo” rezultāts pēc diviem mačiem ir 1-1. Ja sēriju ar 2:1 papildlaikā iesāka “Olimp”, tad otrajā mačā “Mogo” pārliecinoši reabilitējās, sagraujot pretiniekus ar 6:0, turklāt šajā sērijā uzskatu “Mogo” par favorīti.

Ja pirmajā spēlē “Mogo” parādītais sniegums bija visai sasaistīts, tad otrajā mačā, kā var spriest pēc rezultāta, komanda spēlēja krietni brīvāk, turklāt “Mogo” netrūkst arī laba līmeņa izpildītāju, jo starp turnīra desmit rezultatīvākajiem spēlētājiem “Mogo” vārds redzams piecreiz, kamēr “Olimp” tāds ir tikai Miķelis Rēdlihs.

Regulārajā sezonā “Mogo” piedzīvoja tikai piecas neveiksmes, un tas ir ļoti labs rādītājs. Mana prognoze būs pietiekami drosmīga, jo uzskatu, ka “Mogo” izcīnīs uzvaru ar vismaz trīs vārtu pārsvaru (handikaps -2,5).

Prognoze neprecīza: “Olimp” uzvara 3:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Mogo" handikaps -2,5
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.50
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45