40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Sarkanie velni” pēc uzvaras Turīnā

19:55 @ 18.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Kopš izlozes daudzas lietas ir mainījušās. “Real Sociedad” vairs nespēlē tik labi, bet vēl nesen viņi Spānijas čempionātā bija topā. Uzvaras un punkti vairs nenāk tik viegli kā sezonas pirmajā pusē. Savukārt Mančesteras “United” tieši pretēji: sniegums uzlabojies un arī vieta Premjerlīgas turnīra tabulā. Var teikt, ka “sarkano velnu” rūgtums par izstāšanos no UEFA Čempionu līgas ir aizmirsts.

Domāju, ka Mančesteras “United” ir svarīgi sevi labi pierādīt šajā turnīrā, jo tā ir reāla iespēja tikt pie kādas trofejas šajā sezonā. Prognozēju Mančesteras komandas uzvaru. Par labu baskiem nerunā arī fakts, ka spēle būs neitrālā stadionā. Skaidrs, ka abas komandas spēlēs neitrālā laukumā Turīnā, bet priekšrocības šādos gadījumos parasti ir lielākiem klubiem ar meistarīgākiem spēlētājiem. Nesaku, ka “Real Sociedad” ir mazs klubs, tomēr spēlēšana Turīnā lielāku diskomfortu dos tieši viņiem.

Progoze precīza: 4:0 “United” uzvara

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
EL, "Real Sociedad" - Mančesteras "United": "United" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.50
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71