19:55 @ 18.02.2021

Prognoze precīza!

Kopš izlozes daudzas lietas ir mainījušās. “Real Sociedad” vairs nespēlē tik labi, bet vēl nesen viņi Spānijas čempionātā bija topā. Uzvaras un punkti vairs nenāk tik viegli kā sezonas pirmajā pusē. Savukārt Mančesteras “United” tieši pretēji: sniegums uzlabojies un arī vieta Premjerlīgas turnīra tabulā. Var teikt, ka “sarkano velnu” rūgtums par izstāšanos no UEFA Čempionu līgas ir aizmirsts.

Domāju, ka Mančesteras “United” ir svarīgi sevi labi pierādīt šajā turnīrā, jo tā ir reāla iespēja tikt pie kādas trofejas šajā sezonā. Prognozēju Mančesteras komandas uzvaru. Par labu baskiem nerunā arī fakts, ka spēle būs neitrālā stadionā. Skaidrs, ka abas komandas spēlēs neitrālā laukumā Turīnā, bet priekšrocības šādos gadījumos parasti ir lielākiem klubiem ar meistarīgākiem spēlētājiem. Nesaku, ka “Real Sociedad” ir mazs klubs, tomēr spēlēšana Turīnā lielāku diskomfortu dos tieši viņiem.

Progoze precīza: 4:0 “United” uzvara

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro

EL, "Real Sociedad" - Mančesteras "United": "United" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.50
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Eksperta statistika
Likmes
20
Precīzas
5
Zaudētas
14
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
142
Precīzas
56
Zaudētas
85
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT