Prognozes un trendi: “Villarreal” ar mērķi par TOP6

Vilareala, 15:00 @ 27.02.2022

3 no 3!

Spānijas futbola čempionāta svētdienas pirmajā spēlē tiksies “Villarreal” un “Espanyol”. Laukuma saimniecei ir labas izredzes sezonas beigās nodrošināt vietu Eirokausos, jo pašlaik ar iegūtajiem 39 punktiem ir sestajā vietā, kamēr “Espanyol”, kas atrodas 13. pozīcijā, īsti pacīnīties par sešinieku nevar un zaudēt vietu čempionātā arī būs grūti, tiesa, komanda atslābt nevar.

Šonedēļ Čempionu līgas ceturtdaļfinālā “Villarreal” cīnījās 1:1 ar Turīnas “Juventus”, pirms tam Spānijā tiekot pie trim uzvarām četrās spēlēs. “Espanyol” 2021. gada pēdējā dienā apspēlēja “Valencia” un kopš tā laika “La Liga” nav izcīnījusi nevienu panākumu, trīsreiz spēlējot neizšķirti un trīsreiz piedzīvojot neveiksmes.

Par visai izteiktu favorīti bukmeikeri uzskata “Villarreal”, izliekot koeficientu 1,52. Neizšķirts novērtēts ar koeficientu 4,50, kamēr uz “Espanyol” panākumu var uzlikt ar koeficientu 7,50.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Pēdējās deviņās “Espanyol” Spānijas čempionāta spēlēs abas komandas guvušas vārtus. Koeficients, ka abas vienības būs precīzas trešdienas pēcpusdienā, ir 1,88.

Vismaz trīs vārti bijuši pēdējās astoņās no deviņām “Espanyol” spēlēm Spānijas čempionātā. Vairāk nekā 2,5 vārti – koeficients 1,78.

“Villarreal” guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās astoņās no desmit “La Liga” spēlēm. Uz to, ka laukuma saimnieki būs precīzi pirmo 45 minūšu laikā, var uzlikt ar koeficientu 1,62.

Rezultāts: “Villarreal” uzvara 5:1 (3:0)

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: vairāk nekā 2,5 vārti
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.78
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT